Penti Ürünleri Online Satış
10 Sep
0

Penti Ürünleri Online Satış

Yazar: Cihan Okunma: 600

Penti Ürünleri Online Satış Tarihçesi

Penti, dünya çapında bir marka olma yolunca hızla ilerleyen çorap, iç giyim firmasıdır. Penti ürünleri online satış platformlarında müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Penti markasının tarihçesinde Yasef ve Mois Kariyo kardeşlerin ayrı ayrı kurdukları iki şirket yapmaktadır. Ülkemizde üretimin çok az yapıldığı yıllarda kurulan bu şirketler 1970’li yıllarda aynı çatı altında birleşmiştir. Öğretmen Çorap adı altında birleşen şirketler fabrikalarını İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde kurmuşlardır. Penti ürünleri online satış imkanının bulunmadığı o dönemlerde Öğretmen Çorap adının verilmesinde öğretmenlerin ince çorabı daha sık kullanmalarının önemli bir yeri vardır. 1980’li yıllara gelindiğinde şirketin başına Sami Kariyo gelmiştir. Sami Kariyo, üretimleri çeşitlendirmiştir. Penti ürünleri online satış ile daha geniş bir kesime ulaşamasa da modern kadının ihtiyaçları dikkate alınarak modellerinde ve çeşitlerinde artış yapılmıştır. Sektördeki yerini kaliteli ürünleri ile sabitleyen firma 1984 yılında Penti adını almıştır. Penti adı ile markalaşan firma artık yeni hamleler yaparak sektördeki yerini liderliğe taşımıştır. Kadın külotlu çoraplarında Lycrayı kullanarak Fit 15 külotlu çorapları üretmiştir. Günümüzde Fit 15 külotlu çoraplarının her beden ve her rengini Penti ürünleri online satış platformlarından elde edilebilir. Ürünlerinin bayanlardan çok fazla talep görmesi üzerine erkek ve çocuk ürünleri de üretmeye başlayan firma fabrikasını büyütmüştür. Çorlu’da  bir tane daha fabrika kurulmuştur. Kadın, erkek ve çocuklarına çorap çeşitleri Penti ürünleri online satış ile kolay ve hızlı bir şekilde alınabilir.

Penti Online Satış Ürünleri Nelerdir?

Penti her yıl 90 milyon çifte yakın çorap üretmektedir. Sadece çorap üretimiyle yetinmeyen marka iç çamaşır, ev giyim, aksesuar üretimi de yapmaktadır. Penti ürünleri online satış sitemizde kadın, erkek ve çocuklar için çorap modellerini bulmak mümkündür. Trend modeller, en beğenilen renklerin satıldığı sitemizde Penti çoraplarının yanında külotlu çoraplarını, taytlarını ve kadın iç çamaşır çeşitlerini bulunmaktadır. Hanımlar ince ve zarif görünmek için her şeyi yapmaktadır. Diyet ve spor zayıf görünmek için yapılanların başında yer alır. Penti ürünleri online satış çeşitlerimiz arasında ince gösteren fonksiyonel çorap ve külotlu çoraplar bulunmaktadır. İlk defa Penti tarafından 1995 yılında üretilen fonksiyonel çoraplar sadece ayakları kirden, soğuktan korumakla kalmaz bacakları da olduğundan daha ince gösterir.

Penti Ürünlerinin Online Satışının Avantajları

Çorap, külotlu çorap, tayt ve iç çamaşırı temel giyim ihtiyaçları arasındadır. Bireylerin bu ürünleri giymeye ihtiyaçları vardır. Penti ürünleri online satış ile en temel ihtiyaçlar arasındaki ürünleri pratik, kolay ve hızlı bir şekilde alınabilmektedir. Penti; kalitesi, şıklığı ve dayanıklılığından dolayı bayanların talep ettikleri bir markadır. Mağazalarda istenilen her beden, model veya renk bulunmayabilir. Penti ürünleri online satış hizmetinde istediği rengi, deseni, modeli ve bedeni filtre yaparak anında ulaşabilir. Türkiye’nin diğer ucundaki müşterilerimiz Penti markasından yaptığımız kampanyalardan istifade ederek istedikleri ürünleri çok daha uygun fiyata alabilirler. Mağazalarda bulunmayan ürünler online satış sitemizde bulabilirsiniz.  Ülkemizde ve dünya çapında ün yapmış olan Penti markası Türkiye’deki ilk bin sanayi kuruluşu arasındadır. Penti ürünleri online satış sayesinde markanın üreticisi olduğu dünyaca ünlü markaları da elde etmek mümkün olmaktadır. İngiltere, İtalya, Balkan ülkeleri, Moğolistan, Çin gibi devletler satış ofisi bulunan Penti, hızlı bir şekilde ilerleyerek sektörün lideri olmayı hedeflemektedir.

Çorap Deyip Geçmeyin

Geçmişlerdeki çorap anlayışı ile günümüzdeki çorap çeşitleri arasında çok fark vardır. Penti ürünleri online satış platformumuzdaki çeşitler incelendiğinde aslında çorapların ne kadar çok çeşidi olduğu görülecektir. Penti, çorabın uzmanıdır. Öğretmen Çorap adı altında ince çorapların üreticisi olan firmanın günümüzde yüzlerce çeşidi bulunmaktadır. Her bedene ve zevke uygun Penti ürünleri online satış ile birkaç tıkla ayağınıza kadar gelir. İnce çorap renklerinden siyah, ten, vizon yoğun talep almaktadır. Çorapların denyesi 8’den başlayıp artmaktadır. 8 denye çoraplar yok denilecek kadar incedir. Giyen kişinin bacağında çorap olup olmadığı anlaşılmaz. Denye 15, 20, 40 gibi yukarı doğru artmaktadır. Denye, çorapların inceliğini ve dayanıklılığını gösterir. Penti ürünleri online satış ile istenilen denye çorap satın alınır. Kalınlıkları değişen çorapların desenleri, tarzları ve renkleri de değişmektedir. Düz çorapların yanında tarz ve yeni stil Penti ürünleri online satış hizmetine sunulur. Sıra dışı, çarpıcı ve etkileyici görünmek isteyenler için klasik dışı ürünler de bulunmaktadır. Çoraplar üretiminde kullanılan malzemeye göre de çeşitlendirilmektedir. Bambu, pamuk, modal, angora, yün, elastan, naylon gibi malzemeler çorap üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Etek boylarının kısalması üzerine bayanların bacaklarına kıyafet ihtiyacı ortaya çıkmıştır. İlk dönemler çoraplar ipek ve suni ipekten üretilirmiş. Penti ürünleri online satış gibi imkanınların olmadığı dönemlerde üretilen ipek veya suni ipek çorapların maliyeti oldukça yüksekmiş. 1930’lu yıllarda Amerikalı kimyager Wallace Hume Carothers istemeden de olsa naylonu bulmuştur. Lastiksi bir yapıya sahip olan naylon tekstil sektöründe kullanılmaya başlamıştır. Elde üretilen çoraplar teknolojinin gelişmesiyle makinelerde üretilmeye başlayınca külotlu çoraplar da sektöre girmiştir. 1960’ta sektöre giren külotlu çoraplar günümüzde Penti ürünleri online satış ile milyonlarca satılmaktadır. Zaman içerisinde naylon çorap ve külotlu çorapların dayanıklılığı ve kalitesi artırılmıştır. Bazı çorap çeşitlerinde naylon yerine diğer materyallere bırakmış veya birlikte kullanılmıştır. Penti ürünleri online satış mağazamızda ürünlerin içerikleri hakkında bilgi verilmektedir. En yeni trend ürünlerin yer aldığı sitemizde her zevke hitap eden ürünler bulunmaktadır. Göz alıcı çoraplar ve külotlu çoraplar çok çeşitli kombinlerde kullanılarak hanımların şıklığını ve zarafetini artırmaktadır.

İç Giyimde Modayı Yakalamak

Şıklık kadar rahat olmak da önemli olduğundan iç giyim ürünleri dikkatli seçilmelidir. Penti ürünleri online satış imkanı ile en kaliteli ürünler en uygun fiyatlarla satın alınabilir. Gündüz kıyafetlerin içinde rahat olmak, gece yatarken konforlu bir uyku çekmek için Penti markasının atlet, külot ürünleri tercih edilir. Penti ürünleri online satış ile iç giyimde genellikle beyaz ve ten rengi talep edilmektedir. Siyah ve diğer renklerin de kullanıldığı iç giyimde kalite ve kullanılan malzeme çok önemlidir. İç giyim kişinin sağlığında önemli bir role sahiptir. İnsan vücudu terler. Ter teninde kuruduğundan çeşitli hastalıklara davetiye çıkarabilir. Pamuklu atletler terlemeyi azalttığı gibi ter emici özelliğe sahiptir. Oysaki pamuklu Penti ürünleri online satış ile alınıp sağlıklı bir hayat sürdürülebilir. Soğuk kış günleri için ise yünlü ve termal atlet bulmak mümkündür. Penti markasının yünlü ve termal iç giyim ürünleri kışın soğuğundan koruyarak sağlıklı kalmaya yardımcıdır. Penti ürünleri online satış kategorileri içerisinde taytlar bulunmaktadır. Üzerine gömlek veya tişörtle giyilebilen taytların iç giyim olarak kullanılabilecek çeşitleri vardır. Düz veya desenli modeller her zevke hitap etmektedir. Şık ve zariflikle beraber rahat ve konforu arayanlar sitemizde en yeni Penti ürünlerini bulabilir.


Penti Ürün Modelleri&Fiyatları makalemize buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Yorumlar
Yorum yaz