Kadın Havlu Patik Çorabı


…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Kadın Havlu Patik Çorap

Patik çorapların pratik kullanımı ve yünlü bir çorabın verdiği sıcaklığı bir arada sunan kadın havlu patik çoraplar ister spor sırasında isterseniz de evinizin konforunda her zaman ve her erde kullanılabilmesiyle herkes tarafından tercih ediliyor. Mükemmel bir yumuşaklığı olan kadın havlu patik çorap çeşitleri spor sırasında terleyen ayaklarınızdaki nemi emiyor ve bu sayede ıslaklık oluşmuyor. Aynı zamanda oluşan ıslaklılığın yol açabileceği koku, mantar gibi olumsuz etkileri de ortadan kaldırmış oluyor. Hem sade hem süslü olarak farklı çeşitlere sahip olan kadın havlu patik çorap modelleri fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Dikkat çeken bu kadın havlu patik çorap fiyatları her cebe dost olmasıyla gönülleri fethediyor.

Kış aylarında ve soğuklarda üşüme problemi yaşayanları bu sorundan kurtarmak için havlu patik çoraplar üretilmiştir. Evde, işte, dışarıda ayakları sıcak tutarak bedenin daha fazla üşümesinin önüne geçilir. Sentetik ve naylon malzemeden üretilen çoraplar ayakları sıcak tutmaz. Sıcak tutmamanın yanında sağlık açısından da pek uygun değildir. Oysaki özel dokuma havlu çoraplar sağlıklı bir şekilde üşümeyi engellerler.

Çorapların iç kısmında havlu dokuma vardır. Havlu ayak ile çorap arasında hava katmanı oluşturur. Havlu patik çoraplar, yalıtkan hava ortamı sayesinde ayakların üşümesini engelleyerek korur. Günlük hayatta çok sık kullanılan havlu çoraplar sporda ve dışarıda da rahatlıkla kullanılabilir. Ayağı sıcak kalmasını sağlarken ortamdaki nemi içine hapsederek terlemeyi önler.