Kadın Havlu Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Kadın Havlu Soket Çorap

Kadın havlu soket çorap çeşitleri yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modeli olan kışlık ayakkabılar için biçilmiş kaftan! Kış aylarının yanı sıra yaz aylarında da kullanılabilen kadın havlu soket çorap modelleri yaz aylarında her ne kadar çorap giymek istemesiniz de sunduğu konfor ile yazın sıcak günlerinde dahi ayaklarınızı serin tutuyor. Uygun olan kadın havlu soket çorap fiyatları sayesinde de herkesin kolaylıkla alabileceği bu çoraplar her daim giyilebiliyor. Dayanıklı ve güçlü dokusu sayesinde uzun süre kullanım olanağı sağlayan kadın havlu soket çorap modelleri tüylenme yapmadığından dolayı da tercih ediliyor. Nem emme özelliğiyle yaz aylarında terleyen ayaklarınızdaki nemi emiyor ve bu sayede rahatsızlık veren ıslaklık hissini yok ediyor.

Havlu çoraplar, ayakları sıcak tutmak için özel olarak örülmüş çoraplardır. Havlu çorapların tenis, spor, soket ve spor gibi çeşitleri bulunur. Havlu soket çoraplar, üşümeyi en aza indirgemek üzere tasarlanmıştır. Havlu dokuma kısmı bir hava katmanı oluşturarak ısının dışarı çıkmasını engeller. Yalıtkan bir ortam oluşturan havlu kısmı dışarının soğuğunun içeri girmesini engelleyerek sıcaklık dengesini sağlar.

Doğal ipliklerden üretilen havlu soket çoraplar spor aktivitelerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Aktivite halindeki sporcu terler. Havlu çoraplar teri kendi bünyesine çeker. Ayağın nemden rahatsız olmamasını sağlayarak sporcunun performansının artmasını sağlar. Nemi ortamdan alarak ayakların sıcak kalmasını sağlar. İç yüzey boyutu klasik çoraplara oranla daha geniştir. Günlük hayatta kullanım için uygundur.