Kadın Bambu Dizaltı Çorabı


KADIN BAMBU DİZALTI ÇORABI… KADIN BAMBU DİZALTI ÇORABI…
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kadın Bambu Dizaltı Çorap

Kadın bambu dizaltı çorap çeşitleri bacağınızı sarması ve kaymamasıyla kullanım konforu sağlıyor. Bambunun antibakteriyel özelliğiyle sürekli kapalı olan ayaklarınızda bakteri oluşumunu engelleyen kadın bambu dizaltı çorap modelleri nem transfer özelliğiyle de terlemeye yol açmıyor. Doğal parlaklığa sahip olan kadın bambu dizaltı çoraplar şıklığınıza şıklık katıyor. Yumuşak bir dokuya sahip olan kadın bambu dizaltı çorap cildinizde tahrişe yol açmıyor. Kadın bambu dizaltı çorap fiyatları da sağladığı konfor açısından çok uygun olduğu görülüyor. Bu uygun fiyatları nedeniyle iş veya özel hayatında dizaltı çorap giyen kadınlar kadın bambu dizaltı çorap tercih ediyor. Doğal bir yapısı olduğundan çok yoğun bir bakım gerektirdiği düşünülse de özel bir bakım gerektirmiyor.

Kıyafetin durumuna ve tarzına göre farklı çoraplar kullanılmaktadır. Bambu dizaltı çoraplar, pantolon, etek veya pantolon etek tarzı kıyafetlerin tamamlayıcısıdır. Uzunluğu dizin altına kadar olan dizaltı çorapları çok farklı malzemeden üretilmektedir. Pamuk, ipek, dantel, yün dizaltı çoraplarında kullanılan materyallerdir. Son zamanların çorap üretimindeki en favori materyali ise bambudur.

Bacakların güzelliğini desenli, dantelli, renkli çeşitleriyle ortaya çıkararak şıklığı bütünleyen bambu dizaltı çoraplar beden sağlığı açısından çok değerlidir. Bambu, sazlık alanlarda yetişen lifli bir bitkidir. Bu bitkiden bambu iplikleri üretilir. Bambu lifli dokuya sahip olduğundan havayı çok rahat bir şekilde geçirir. Ayakta ve bacakta oluşan nemi içine hapseder. Terlemeyen ve nemlenmeyen ayaklarda koku ve zararlı bakteriler oluşmaz.