Erkek Babet Çorabı


Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Erkek Babet Çoraplar

Babet ayakkabıların içine giyilen ve dışarıdan görünmeyen çoraplaradır. Erkek babet çorap modelleri esas olarak ayakkabının teni tahriş etmemesi üzerine tasarlanır. Yazlık ve kışlık erkek babetçoraplar olarak üretilen modellerde mevsim şartları dikkate alınır. Kışlıklar da daha çok ayağı sıcak tutacak iplikler kullanılırken yazlık erkek babet çoraplar pamuk gibi ayağın terlemesini ve kokmasını önleyecek ipliklerden üretilir.

İnsanın yerle temas eden tek uzvu olduğundan ayak güzel korunmalıdır. Erkek babet çorap modelleri 2020 arasında bambu olanlar oldukça popüler. Bambu, organik olmasının yanı sıra dayanıklı olmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Çorapların dayanıklı olması için kalitesine dikkat edilmeli. Erkek babet çorap fiyatları ise kullanılan kumaşa ve kumaşın kalitesine göre değişmektedir. Erkek babet çorap çeşitleri fazla olduğundan sizler için seçim oldukça kolay olacaktır.

Son yılların erkek moda trendleri arasında kısa paça pantolonlar bulunmaktadır. Bu erkek modasında ayak bilekleri görünür. Babet çoraplar erkeklerin bu trendi uygulamasını kolaylaştırır. Ayak tabanı ve parmakları sardığından dolayı ayakkabının dışından görünmez, ayak bileğini açıkta bırakır. Ayakkabının ayağın cildine zarar vermesine engel olur. Ayak bileğinde bitmesinden dolayı kolaylıkle giyilip çıkarılır.

Gelişen teknoloji sayesinde babet çoraplar farklı model ve malzeme ile üretilebilmektedir. Tek silindirli bilgisayarlı örme makineleri babet çorapların istenilen renkte ve desende üretilmesini kolaylaştırır. Yazlık ve kışlık olarak iki çeşit olan babet çoraplar mevsim şartlarına uygun malzeme kullanılarak üretilir. Yazlık ve spor ayakkabılarının konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlar. Kaymasını önlemek için bazı modellerde silikon kullanılır.