Erkek Yazlık Patik Çorabı


Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Erkek Yazlık Patik Çoraplar

Bayların modası son zamanlarda bayanlarınkiyle yarıştığından dolayı Erkek yazlık patik çorapları modelleri 2020 ürünleri oldukça şık tasarımlara sahip. Kıyafetine ve tarzına dikkat eden baylar için çeşitli renklerde üretilen erkek yazlık patik çorapları modelleri üretiminde pamuk, bambu gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler yaz aylarında ayakların terlemesini engeller. Ayağın hava almasını sağlayarak kokmamasına yardımcıdır.

Hoş görünmek ve aynı zamanda içinde rahat edebilmek için erkek yazlık patik çorapları çeşitleri düşünülmelidir. Klasik ve spor tarz için uygun modeller bulunur. Mantar oluşumunu engelleyen erkek yazlık patik çorapları fiyatları uygun olup ayak sağlığı için faydalıdır. Baylar tarzına uygun olan deseni ve kıyafetine uygun rengi seçip rahatlıkla giyebilir.

Patik, ayakların üstünü değil yalnızca tabanı ve parmaklarını saran bir ayak giysi çeşididir. Türk kültüründe patikler yer alır. Annelerin ellerinde ördükleri patikler çeyiz sandıklarının vazgeçilmez parçasıdır. Günümüzde el örgüsü kalın patikleri çoğu kişi tercih etmemektedir. Evlerin kaloriferli olması, kışların çok sert geçmemesin gibi nedenler etkili olmuştur.

İnce ve kalın malzemeden üretilen kışlık ve erkek bambu yazlık patik çoraplar vardır. Yaz ve bahar mevsimlerinde kullanılan bambudan üretilmiş erkek bambu yazlık patik çoraplar ayakkabı içerisinde de kullanılmaktadır. Ayakkabının ayağı tahriş etmemesi için patik çoraplar idealdir. Bambu bitkisinin liflerinden elde edilen ipliklerden üretilen yazlık soket çoraplar sağlıklıdır. İpeksi bir dokunuşa sahip olup ayakta oluşan nemi çekerler. Rahat olduğu kadar konforludur.