Çocuk Polar Taytı

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Çocuk Polar Taytlar 

Soğuk kış günlerinde çocuklarınızın üşümemesi için çocuk polar taytlar tercih edilir. Poların vermiş olduğu sıcaklık ve kumaşındaki yumuşak dokusu bir avantajdır. İndirimli çocuk polar tayt modelleri farklı renklerde üretilmektedir. Üzerine giyilen giysi ya da montla uyum sağlayacak çok sayıda renk seçimi yapabilmeniz mümkündür. İndirimli çocuk polar tayt çeşitleri vermiş oldukları rahatlıkla tercih edilirler ve her yaşa uygun olan bedenleri de mevcuttur.

İndirimli çocuk polar tayt fiyatı satılan yerlere göre biraz farklılık gösterse de herkesin alabileceği fiyatlara sahiptirler. İndirimli çocuk polar tayt fiyatları, çocuğun yaşına, poların ince ya da kalın olmasına göre değişebilir. İndirimli çocuk polar tayt modelleri 2020 katalogunda yine farklı renklerde üretilmiş yumuşacık kumaşlara sahip ürünler bulunmaktadır.

Çocuklar, çocuk olmalarının gereği olarak oyun oynamayı severler. Oynarken kıyafetlerini kirletmemeleri asla düşünülemez. Çocuklarının oyun heveslerinin kırılmaması için anneler kıyafetlerde leke tutmayan kumaşları tercih ederler. Çocuk polar taytlar leke tutmaz. Bundan dolayı soğuk ve yağışlı günlerde anneler polar taytını giydirip gönül rahatlığıyla çocuğunu parka götürebilir. Soğuk havayı geçirmez. Çocukları sıcak tutar. Bakterileri barındırmayan özelliğe sahip olan çocuk polar taytlar hacimli ve yumuşak bir dokudadır. Boyanabilme özelliğinden dolayı baskılı çeşitli desenlerde üretilir. Çekme yapmadan çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ütü gerektirmez. Tüylenme yapmaz. Çabuk kuruduğundan annelerin kurtarıcı kıyafetidir. Vücut ısısının dışarı çıkmasına engel olur. Kolay kolay bozulmadığından uzun yıllar kullanılabilir. Farklı kalınlıkta ve desende modelleri mevcuttur.