Kadın Abdest Çorabı


Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kadın Abdest Çorabı

Kadınları, namaz öncesi abdest aldıkları sırada tüm çorabı çıkarıp tekrar giyme zahmetinden kurtaran kadın abdest çorabı kolay kullanımı ve pratik yapısıyla kullanım konforu sağlıyor. Abdest aldıktan hemen sonra ıslak ayağınıza giyseniz de pamuklu yapısı sayesinde nemi emerek ıslaklık hissini yok ediyor. Normal bir çorap gibi görünen kadın abdest çorabı çeşitleri elastik özelliği sayesinde de bacağınızı sarıyor ve kayma sorunu yaşatmıyor. İster koyu isterseniz de açık renk olarak tercih edebileceğiniz kadın abdest çorabı modelleri sade ve desensiz olduğundan kıyafetlerinizle uyum sağlıyor. Sağladığı pratiklik göz önüne alındığında çok yüksek olması beklenen kadın abdest çorabı fiyatları ise uygunluğuyla kadınları bir kez daha mest ediyor.

Hanımların yolculukta abdest alırken yaşadıkları zorlukları kolaylaştırmak için abdest çorapları tasarlanmıştır. Abdest almak için ayaktaki çorabı çıkarmak gerekir. Dizaltı veya külotlu çorap giyen bayanlar çoraplarını çıkarıp abdest almakta zorlanmaktadır. Çorabı tamamen çıkarmamak üzere tasarlanmış olan abdest çorapları hanımlara müthiş bir kolaylık sunmaktadır. Dizaltı ve külotlu çeşitleri vardır.

Çorabı tamamen çıkarmadan pratik bir şekilde abdest almayı sağlayan abdest çorapları çeşitli renklerdedir. Siyah, beyaz, ten ve vizon en çok tercih edilen renklerdir. Polyamid ve elastan malzemelerinden üretilmektedir. Farklı kalınlıkları bulunmaktadır. Abdest çoraplarının taban kısmında bir bölüm vardır. Görünüşte cep gibi duran bu kısım özel olarak tasarlanmıştır. Bu kısımdan ayak çıkarılabilmektedir. Çıkan ayak abdest için yıkanır.