Kadın Kışlık Bambu Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Kadın Bambu Soket Çorap

Kadın bambu soket çorap, diğer soket çorap türlerinden farklı olarak doğal yapıda olmasından ötürü ayağınız için daha sağlıklı olduğu görülüyor. Bambubun kendine has özelliği olan hafifliği çok net olarak hissettiren kadın bambu soket çorap çeşitleri ayağınızda kaba bir his oluşturmuyor. İnce yapıda olduğundan dolayı ayakkabının ayağınızı sıkma sorunuyla da karşılaşmamanızı sağlayan kadın bambu soket çorap modelleri sunduğu üstün konfor ile kadınlardan tam not alıyor. Diğer yandan çorap alırken hem hesaplı hem de kaliteli olmasını isten kadınlar için de; kadın bambu soket çorap fiyatları ve tartışılmaz kalitesi isteneni tam anlamıyla sunuyor. Kapalı veya tercihinize göre açık fark etmeksizin istediğiniz her ayakkabı ile kullanabileceğiniz kadın bambu soket çoraplar kombinlerinize şıklık katıyor.

Bambu, geri dönüşüm özelliği bulunan tamamen doğal bir malzemedir. En sağlıklı giyim materyali olduğundan çorap üretiminde de kullanılmaktadır. Kışlık bambu soket çoraplar, kişisel bakımına ve doğayı koruyamaya özen gösterenler için idealdir. Hiçbir etken madde kullanılmadan üretildiğinden tamamen saf ve doğaldır. Ayak sağlığını korumaktadır. Bambunun lifli yapısının olması onu çorap üretimine daha uygun hale getirmektedir.

Fiber yapısı mikro boşluklar ile örülü olan kışlık bambu soket çoraplar ayakların terlemesini önler. Dokusunda bulunan lifler havalandırmayı sağlayarak ayaklardaki kokmayı ve çeşitli cilt rahatsızlıklarının oluşumunu engeller. Kış mevsiminin soğuklarına karşı ayakları ısıtır. Isıtırken ayakları terletmez. Terleme olmadan sıcak ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Pürüzsüz yüzeye sahip olduğundan ayağı tahriş etmez.