Kadın Dizaltı Pantolon Çorabı


…

₺0,00

…

₺0,00

PENTİ SEYAHAT ÇORABI | PCDPT95T16SK
PENTİ TERMAL PANTOLON ÇORABI… PENTİ TERMAL PANTOLON ÇORABI…
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Kadın Dizaltı Pantolon Çorap

Sade bir şıklığa sahip kadın dizaltı pantolon çorap çeşitleri pantolonlarınızla muhteşem bir uyum yakalıyor. Desenli veya düz olarak tercih edebileceğiniz kadın dizaltı pantolon çoraplar farklı modelleriyle de dikkat çekiyor. Önü açık topuklu ayakkabılarınızda çorap görüntüsünden rahatsız oluyorsanız parmak kısmı açık olan kadın dizaltı pantolon çorap modelini tercih edebilirsiniz. Sağlık açısından da önemli bir rol oynayan kadın dizaltı pantolon çorap uzun süre ayakta duran kadınlarda meydana gelen varis oluşumunu en aza indirirken dinlendirici etkisiyle de tercih sebebi oluyor. Kadın dizaltı pantolon çorap fiyatları özellikleri bakımından çok kaliteli diğer çoraplara göre daha uygun düzeylerde olduğu görülüyor. 

Bayanların büyük bir bölümü rahatlığından dolayı özellikle günlük hayatta pantolon giymeyi tercih ederler. Pantolon, uzun elbise veya uzun eteklerin altına dizaltı pantolon çoraplar giyilmektedir. Pantolondan veya uzun etek kısmından çorap görülmez. Yalnızca ayak kısmı göründüğünden çoraplar dizin altına kadar uzanmaktadır. Bacağın alt kısmını sarar. Dizin altına gelen kısımda lastik bulunur. Lastik çorabın kaymasını engeller.

Genellikle dizaltı pantolon çoraplarda beden bulunmaz. Bedenler standarttır. Fakat çoraplar farklı kalınlıklarda üretilmektedir. Tül gibi ince olup varlığı ile yokluğu bir olan 8 denyeden başlayıp 40 denyeye kadar yükselen kalınlıkta dizaltı çorapları vardır. Dizaltı pantolon çoraplar kıyafetin rengine uyumlu olarak seçilmelidir. Siyah, ten, füme, bronz ve gri en fazla kullanılan dizaltı pantolon çorabı renkleridir.