Diyabetik Şeker Çorabı


BORN ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI | BO14408
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Şeker Hastalarına Özel (Diyabetik) Çoraplar (Şeker Çorabı)

Diyabetik Şeker çoraplar, şeker hastalığı ve kan dolaşımı bozukluğu rahatsızlığı,olanların kullanması için özel tasarlanmıştır.Özel Üretim teknik dokuması ile lastiksiz şekilde örülerek ayağa ve bileğe baskı uygulamaz. Ürünün üzerinde ayak kokusu ve kaşıntıları oluşturan olumsuz etkilerden koruyarak daha sağlıklı, konforlu ve hijyenik kullanım sağlar. Diyabetik tedavisi görenler için hijyenik özelliği ile tedavi destek ürünüdür. Sıkmayan lastikler, topuk ve burun takviyeli taban, basınç yapmayan ve kan dolaşımını etkilemeyen özel dokuması ve dikişsiz burun özelliği.

Diyabetik Şeker Çorabı Ne İşe Yarar ?

Şeker hastalarına özel üretilen "Diyabetik Şeker Çorapları" Diyabetik, Lastiksiz çorap, ödem çorabı ve halk arasında şeker çorabı olarak adlandırılan çoraplardır. Bir çok firma bu konuda kafa karıştırmaktadır. Sattıkları Çoraplarını 'Lastiksiz ', 'Ödem' veya 'Diyabetik'  Şeker çorapları olarak adlandırmaktadır. Kendi çoraplarımızı üretirken, çoraplarımızı seveceğinizden emin olduğumuzdan iade garantisi sunuyoruz.

Şeker Hastalarına Özel (Diyabetik) Çoraplar (Şeker Çorabı) çoraplarımızı sizlere uzun uzun anlatacak değiliz. Sizlere şunu belirtmeliyiz ki satın alıp denemeden kalitemizi asla anlayamazsınız. Şimdiden Sağlıklı Günler Dileriz.