Diyabetik Şeker Çorabı


BORN ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI | BO14408 BORN ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI | BO14408
ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI… ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI…
…

₺0,00

STYLE ERKEK PAMUKLU SEKER ÇORABI | SE0419 STYLE ERKEK PAMUKLU SEKER ÇORABI | SE0419
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Şeker Hastalarına Özel (Diyabetik) Çoraplar (Şeker Çorabı)

Diyabetik Şeker çoraplar, şeker hastalığı ve kan dolaşımı bozukluğu rahatsızlığı,olanların kullanması için özel tasarlanmıştır.Özel Üretim teknik dokuması ile lastiksiz şekilde örülerek ayağa ve bileğe baskı uygulamaz. Ürünün üzerinde ayak kokusu ve kaşıntıları oluşturan olumsuz etkilerden koruyarak daha sağlıklı, konforlu ve hijyenik kullanım sağlar. Diyabetik tedavisi görenler için hijyenik özelliği ile tedavi destek ürünüdür. Sıkmayan lastikler, topuk ve burun takviyeli taban, basınç yapmayan ve kan dolaşımını etkilemeyen özel dokuması ve dikişsiz burun özelliği.

Diyabetik Şeker Çorabı Ne İşe Yarar ?

Şeker hastalarına özel üretilen "Diyabetik Şeker Çorapları" Diyabetik, Lastiksiz çorap, ödem çorabı ve halk arasında şeker çorabı olarak adlandırılan çoraplardır. Bir çok firma bu konuda kafa karıştırmaktadır. Sattıkları Çoraplarını 'Lastiksiz ', 'Ödem' veya 'Diyabetik' Şeker çorapları olarak adlandırmaktadır. Kendi çoraplarımızı üretirken, çoraplarımızı seveceğinizden emin olduğumuzdan iade garantisi sunuyoruz.

Şeker Hastalarına Özel (Diyabetik) Çoraplar (Şeker Çorabı) çoraplarımızı sizlere uzun uzun anlatacak değiliz. Sizlere şunu belirtmeliyiz ki satın alıp denemeden kalitemizi asla anlayamazsınız. Şimdiden Sağlıklı Günler Dileriz.

Erkek Diyabetik Çoraplar

Diyabet, asrımızın hastalıkları arasındadır. Diğer adıyla şeker hastalığına yakalan hastaların erkek diyabetik çoraplar çeşitleri arasında tercihte bulunup giyinmeleri sağlıkları açısından çok önemlidir. Kesin tedavisi olmayan bu hastalıkta vücuttaki yaralar kolay iyileşmez. Ayaklarda yara çabuk oluşabileceğinden erkek diyabetik çorap modelleri ile bunun önüne geçilebilir. Tedaviye destek amaçlı giyilen çoraplarla kişi rahat eder.

Hastaların hayatları boyunca dikkat etmeleri gerekir. Erkek diyabetik çorap modelleri 2020 ürünlerinde gümüş teknolojisi kullanılmıştır. Gümüş teknolojisiyle üretilen çoraplar kapladığı bölgede manyetik alan oluşturarak ayağın sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Erkek diyabetik çoraplar fiyatı bakımından ekonomik olmasından dolayı kullanım oranını artmıştır. Kaliteli çorap kullanan hastaların ayakları terlemediği gibi pişik ve mantar gibi hastalıklar da oluşmaz.