Kadın Sneakers Çorabı


Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kadın Pamuklu Sneakers Çorap

Spor ile uğraşan herkesin en çok tercih ettiği sneakers çoraplar kadın sporcularında kullandığı bir çorap çeşidi olarak biliniyor. Kadın pamuklu sneakers çorap çeşitleri özellikle spor sırasında ayakta rahatsızlık hissi yaratmadığından dolayı tercih ediliyor. Spor ayakkabı içerisinde terleyen ayakları nedeniyle konsantresinin bozulmasını da engelleyen kadın pamuklu sneakers çoraplar ayaktaki nemi kısa süre içerisinde emiyor. Bu sayede ayakkabının içerisinde bir ıslaklık olmasını da engelliyor. Kadın pamuklu sneakers çorap modelleri sadece işlevi değil görüntüsüyle de ilgi çekmeyi başarıyor. Görünümündeki şıklık ve sağladığı konfor ile yalnızca sporcular değil her kadın tarafından kullanılan kadın pamuklu sneakers çorap fiyatları ile de bu çoraba erişimi kolay hale getiriyor.

Yürüyüş, basket, futbol gibi sporlar en fazla yapılan spor türüdür. Spor yaparken ayakta giyilen çorabın kalitesi ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. Şayet çorap kayar ve ayağı rahatsız ederse sporcu kendinden beklenen performansı sergileyemez. Pamuklu sneakers çoraplar tamamen sporcunun performansı düşünülerek tasarlanmıştır. Ayakları terletmeyen sneakers çorapları hava geçirme özelliğine sahiptir.

Kumaşının büyük oranı veya %100 pamuklu kumaştan üretilmektedir. Pamuklu sneakers çoraplar farklı renk ve modelde tasarlanmaktadır. Sporun etkinlikleri dikkate alınarak tasarlanan çoraplar ayaklara konfor ve rahatlık sunmaktadır. 35 numara giyen de 46 numara ayağa sahip olan da sneakers çorap kullanabilir. Küçük ve büyük ayak yapılarına uygun sneakers çorap modellerini bulmak mümkündür.