Kadın Modal Patik Çorabı


Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Kadın Modal Patik Çorap

Kadın modal patik çorap her ayakkabıyla giyilebildiği için özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip kadın modal patik çorap çeşitleri kombinlere kattığı şıklık nedeniyle de ilgi çekiyor. Naylonumsu bir görünüme sahip olsa da doğal malzemeden üretimi yapılan kadın modal patik çorap fiyatları açısından da uygun olmasından dolayı çok sık kullanılıyor. Spor ayakkabılarla giyildiğinde ayakta oluşan nemi emiyor ve ayağınızda koku gibi olumsuz sonuçların doğmasını engelliyor. Güçlü yapısıyla çok dayanıklı olan kadın modal patik çorap modelleri yumuşaklığı ve ayakta kaymaya yol açmamasıyla da üstün konfor sağlıyor. Açık ayakkabılarla kullanıldığında dahi kötü bir görünüme sebebiyet vermiyor.

Şık ve havalı kombiler oluşturmak isteyenlerin vazgeçilmez parçaları arasında modal patik çoraplar yer almaktadır. Sıra dışı bir tarz oluşturmak isteyenlere yardımcı olan patik çorapların üretiminde çeşitli materyaller kullanılır. Son dönemlerin en favori materyali modaldır. Modal kayın ağacından elde edilen bir tür elyaftır. Pamuk ipliğine göre çok daha sağlıklı olduğundan daha fazla tercih edilir.

Sokak modasının en önemli parçalarından biri olan modal patik çoraplar farklı tarzlara hitap edecek çeşitliliktedir. Teamel kıyafetlerden olan çorap tercihi giyilecek ayakkabıya göre şekillenmektedir. Spor ayakkabı, çizme, topuklu ayakkabı, babet ve botlarda patik çoraplar idealdir. Kendine özgü tasarımları ile her zevke hitap eden modal patik çoraplar sağlık açısından da çok kalitelidir.