Erkek Kalın Soket Çorabı


AYTUĞ ERKEK PAMUKLU TABANALTI HAVLU SOKET ÇORAP | 22453 AYTUĞ ERKEK PAMUKLU TABANALTI HAVLU SOKET ÇORAP | 22453
…

₺0,00

…

₺0,00

…

₺0,00

PRO ERKEK AMURA COMPACT PAMUKLU SOKET ÇORAP | PRO16632 PRO ERKEK AMURA COMPACT PAMUKLU SOKET ÇORAP | PRO16632
PRO ERKEK SAMSAT COMPACT PAMUKLU SOKET ÇORAP | PRO16602 PRO ERKEK SAMSAT COMPACT PAMUKLU SOKET ÇORAP | PRO16602
URART ERKEK PAMUKLU SOKET ÇORABI | U14 URART ERKEK PAMUKLU SOKET ÇORABI | U14
…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 51 arası, toplam: 55 (2 Sayfa)

Erkek Kalın Soket Çoraplar

Beylerin bir kısmı her mekanda spor giyinmeyi tercih eder. Erkek kalın soket çoraplar modelleri, özellikle spor giyinmeyi seven beyler için tasarlanmıştır. Fakat klasik giyinen beyler için de erkek kalın soket çoraplar çeşitleri bulunmaktadır. Siyah, lacivert gibi tek renk çoraplar olduğu gibi renkli çeşitler de mevcuttur.

Baylar genelde koyu renk çorapları tercih eder. Son dönem erkek modası değişti. Erkek kalın soket çoraplar modelleri 2020 ürünleri, değişen modaya uygun olarak tasarlandı. Rengarek soket çoraplar, artık erkek reyonlarında yerini aldı. Pantolonun rengiyle uyumlu giyilen renkli erkek kalın soket çoraplar son dönemin trendleri arasındadır. Pembe, sarı, mavi ve daha birçok renkte erkek soket çorapları görebilirsiniz. Ayağınızın sıcaklığı kadar tarzınızı önemsiyorsanız trendlere ayak uydurmalısınız.

Spor veya klasik tarzı benimseyen beylere özel çorap çeşitleri vardır. Kalın soket çoraplar her çeşit tarza hitap etmesi bakımından üst sıralardaki yerini alır. Kışlık ve yazlık soket çorap çeşitleri vardır. Yazlık ürünler daha incedir ve serin tutması düşünülerek tasarlanır. Kışlık soketler genellikle angora, kaşmir, yün ve pamuk gibi sıcak tutan malzemelerden üretilir.

Çoraplar ayakkabı ile ayak arasında koruma vazifesi görür. Çıplak ayakla ayakkabı giyildiğinde yaralanmamak nerdeyse imkansızdır. Bundan dolayı mutlaka çorap giyilmelidir. Ayrıca çoraplar soğuklardan ayakları korurlar. Kalın soket çoraplar ayağın ısısını dengeler. Çok fazla ısıtarak terletmez. Havayı geçirir. Bakterilerin üremesine izin vermez. Ayak kokusu oluşmaz. Tarza göre seçilecek soket çorap ile karizma yakalanabilir.