Kadın Diz Üstü Çorabı


Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kadın Diz Üstü Çorap

Mini etek giyerken külotlu çoraptan farklı bir seçenek arıyorsanız; kadın diz üstü çoraplar tam size göre! Diz üstü hizada olan bu çorap modelleri şortlarla giyildiğinde de şık bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Her kadının dolabına mutlaka olması gereken kadın diz üstü çorap çeşitleri opak, mat, parlak ve şeffaf olarak farklı tarzlara hitap ediyor. Jartiyere gerek olmadan da kullanılabilen kadın diz üstü çorap modelleri herhangi bir kayma veya toplanma gibi sorunlara neden olmuyor. Öğretmen çorabı olarak da bilinen kadın diz üstü çorap konforuyla dikkat çektiği gibi fiyatlarıyla da oldukça ilgi görüyor. Kadın diz üstü çorap fiyatları uygun düzeyde olduğundan herkesin kolaylıkla alabilmesine imkan tanıyor.

Diz Üstü Çorap

Eskiden anneler, kalın ve kaçmaz naylon ve elastan karışımı malzemeden yapılan diz üstü çorapları kullanırdı. Diz üstü çoraplar mus kaçmaz çorap olarak da isimlendirilirdi. Uzun süre giyildiğinde elastiki özelliğini ve gerginliğini kaybetmeyecek özelliğe sahiptir. Sarkık durmazlar. Ten, siyah, vizon, füme ve bronz bu çorapların en fazla kullanılan renkleridir. Topuk ve burun takviyeli olup mattırlar.

Son zamanlarda gençlerin dikkat çekici tarzlarında diz üstü çoraplar çok sık görülmektedir. Genellikle kısa etek veya şort altına giyilirler. Gençler genellikle pamuk oranı yüksek, desenli diz üstü çorapları tercih etmektedir. Çok az oranda polyester karıştırılan bu çoraplar çok şıktır. Diz Üstü Çorap Modelleri ve Fiyatlarına web sitemizdeki ürünleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.