Kadın Patik Çorabı


Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)

Kadın Pamuklu Patik Çorap

Özelliklerine bakmadan önce görünümlerindeki göz alıcı etkisiyle ya ayarının vazgeçilmezi olan kadın pamuklu patik çorap çeşitleri desenlerinin güzelliğiyle büyülüyor. Flamingo, ananas, yıldız, Noel baba gibi eğlenceli figürlerin yanı sıra gökkuşağı renklerine sahip farklı kadın pamuklu patik çorap modelleri gencinden yaşlısına her kadının severek kullandığı çoraplar arasına yer alıyor. Rahatsız etmeyen dikişleri ve lastiğiyle kullanım sırasında rahatlık sağlayan kadın pamuklu patik çoraplar yumuşak dokulu olmasından dolayı da ayaklarınıza konfor sunuyor. Her üründe olduğu gibi çoraplarda da fiyatlara ve bu fiyatlara karşılık sunulan özelliklere dikkat eden kadınlar kadın pamuklu patik çorap fiyatları ile bu çorabın özelliklerini analiz ettiğinde çok uygun düzeylerde olduğunu ifade ediyor.

Patik, Anadolu halkının yabancı olmadığı bir giyim ürünüdür. Ayak olarak nitelendirilen uzvu örtecek şekilde tasarlanmış olan pamuklu patik çoraplar bileğin biraz üstünde sonlanır. Bay ve bayanlar için farklı şekillerde tasarlanmıştır. Günlük hayatta çok sık kullanılırlar. Son yıllarda daha fazla kullanılan patik çorapların yıllara göre trendleri bulunmaktadır. Moda trendlerine dikkate alınarak tasarlanan patikler farklı malzemelerden üretilmektedir.

Pamuk, havayı geçirmesi, ayakları rahat ettirmesi, terlemeyi engellemişinden dolayı patik çoraplarda sıklıkla tercih edilir. Pamuklu patik çoraplar her çeşit ayakkabı ile rahatlıklar kullanılabilir. Sıra dışı bir tarzı olan patik çorapları kombinlerde kullanmak da oldukça kolaydır. Kıyafetin rengine ve tarzına göre zengin yelpazeye sahip patik çorap modellerinden biri tercih edilerek kombin tamamlanır.