Kadın Bambu Külotlu Çorabı


Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kadın Bambu Külotlu Çorap

Yapısında doğal bambu ağacının liflerini barındıran kadın bambu külotlu çorap anti-bakteriyel özelliğiyle bakteri üretimini önlüyor. Bu nedenle cildinizde alerji oluşmasına neden olmuyor. Antialerjik özelliği sayesinde hassas ciltli kadınlarında rahatlıkla kullanabilmesine olanak sağlıyor. Cildinize nefes aldıran kadın bambu külotlu çorap çeşitleri hafif dokusu sayesinde kullanım konforu sağlıyor. Elastik özelliğine de sahip olan kadın bambu külotlu çorap modelleri vücudunuzu sararken hem fit görünmenizi hem de rahat hareket etmenizi sağlar. Kadın bambu külotlu çorap doğal bir malzemeden üretildiğinden dolayı sık yıkanma nedeniyle yıpranmalara yol açmadan uzun süre kullanım imkanı da sunuyor. Diğer külotlu çoraplarla aynı fiyat düzeyinde satışa sunulduğundan kadın bambu külotlu çorap fiyatları kalitesine oranla çok uygun düzeylerde olmasıyla bu külotlu çoraba olan rağbeti artırıyor.

İç giyim ürünlerinde sıklıkla tercih edilen bambu kumaşı külotlu çoraplarda da favori olan bir kumaş türü olarak karşımıza çıkıyor. Konforlu bir kullanım özelliğine sahip olan bambu külotlu çoraplar; kadınların da gözdesi olan ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Üretiminde herhangi bir katkı maddesinin bulunmuyor olması; bu ürünlerin sağlıklı ürünler olarak ön plana çıkmalarını mümkün kılıyor.

Düz ve mat özelliğine sahip olan bambu külotlu çoraplar; kışlık iç giyim ürünleri olduğu için kalın bir tasarıma sahiptir. Vücut terini pamuk kumaşa göre çok daha çabuk emiyor olması; bambu kumaştan yapılan külotlu çorapların tercih edilmesini mümkün kılıyor. Ayrıca parlak bir görünümün oluşmasını sağlıyor olması estetik bir görünümün ortaya çıkmasını da sağlıyor.