Erkek Diyabetik Çorabı


BORN ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI | BO14408 BORN ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI | BO14408
…

₺0,00

STYLE ERKEK PAMUKLU SEKER ÇORABI | SE0419 STYLE ERKEK PAMUKLU SEKER ÇORABI | SE0419
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Erkek Diyabetik Çoraplar

Günümüzde hastalıklar için diyabet yani şeker hastası sayısı fazladır.  Diyabet hastası plan erkeklerin ayakları hassaslaşmaktadır ve daha farklı özelliklere sahip olan çoraplar giymeleri gerekmektedir. Bu amaç ile erkek diyabetik çoraplar tasarlanmıştır.

Erkek Diyabetik Çoraplar ve Özellikleri

Diyabetik çorapların özelliği kan dolaşımında yaşanan bozuklukların önlemektedir. Bu özelliği ile diğer çoraplardan ayrılmaktadır. Elastik bir çoraptır ve ayakların daha rahat bir şekilde nefes almasını sağlar.

Erkek Diyabetik Çoraplar ve Faydaları

Çoraplar ayaklarımızı soğuktan korumakta ve ayakkabının içinde rahat etmesini sağlamaktadır. Daha rahat hareket edebilmesi sağlaması ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Erkek Diyabetik Çoraplar ve Çeşitleri

Düz modeller ve tek renkler başta olmak üzere çeşitli renk ve desenden oluşan çeşitleri bulunmaktadır. Tarzınıza uygun çorabı bulabilir ve diyabete karşı bir çözümde bulabilirsiniz.

Erkek Diyabetik Çoraplar ve Fiyatları

Diyabetik çoraplar arasından hem aradığınız hem de uygun fiyatlı modeller bulunmaktadır. Aradığınız çorabı çok kısa bir süre içinde seçebilirsiniz.

Çorap üretiminde çeşitli malzemeler kullanılır. Modal elyafından elde edilen ipliklerden üretilen erkek modal diyabetik çoraplar kullanıcısına sağlıklı ve konforlu kullanım imkanı sunar. Modal, kayın ağacından elde edilen özel bir elyaf çeşididir. Pamuk yerine bazı çorap çeşitlerinde modal elyafı kullanılır. Modal pamuk olmamasına rağmen doğal bir malzemedir. Ayak sağlığı açısından daha fazla avantajlar sunduğundan tercih edilmektedir. Kayın ağacından özel yöntemlerle alınan selüloz iplik haline getirilerek erkek modal diyabetik çoraplar üretilirken kullanılır. Modal selülozları pamuğa oranla yüzde 50 daha fazla nem çeker. Şeker hastasının ayaklarında nemin olmaması çok önemlidir. Çünkü nem ayaklarda bakteri üremesine ve çeşitli rahatsızlıkların oluşmasına neden olur. Bakteri oluşmaması ayak kokusunu da önler.