Erkek Havlu Patik Çorabı


…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Erkek Havlu Patik Çoraplar

Erkeklerin en çok kullandığı çorap modellerinden biri de patik çoraplardır. Erkek havlu patik çorap modelleri, soğuk kış günlerinde ayakları sıcak tutmaktadır. Farklı renk ve desenlere sahip patik çoraplar, erkeklerin en sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Erkek havlu patik çorap çeşitleri kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Dikişsiz ve havlu erkek çoraplar müşterilere sunulmaktadır.

Kalite standartlarına önem verilerek yapılan çoraplar uygun fiyatlara satışa çıkarılmaktadır. Farklı modellerde üretilen erkek havlu patik çorap fiyatı oldukça uygundur. Erkek havlu patik çorap fiyatları, kalite, marka ve modellere göre farklılık göstermektedir. Yeni sezonun trendlerinden olan erkek havlu patik çorap modelleri 2020 yılında farklı renk ve tasarımlar ile müşterilere sunuluyor.

Ayakları dış etkilerden, soğuktan, kirden ve ayakkabının tahrişinden korumak için çorap çeşitleri üretilmiştir. Erkek havlu patik çoraplar üretilen çorap çeşitlerinin yalnızca biridir. Havlu kumaşından üretildiği için bu adı almıştır. Sadece havlu kumaşı kullanılmaz. Belirli oranlarda farklı malzemeler de üretimine eklenir.  Ayağın teni ile soğuk hava arasında bir kalkan oluşturur. Soğuk hava ayağa işlemez.

İç kısımda oluşan sıcak havanın dışarı çıkmasını engelleyen Erkek havlu patik çoraplar ayakları her daim sıcak tutmak için tasarlanmıştır. Havlu çoraplar işi genellikle dışarıda olanlar tarafından tercih edilir. Ayaklarda oluşan nemi anında içine çekerek koku oluşmasına izin vermez. Sıcak tutmasına rağmen dokusunun özelliğinden dolayı terleme yapmaz. Patik modellerin bazılarında dönmeyi engellemek için silikon kullanılır.