Kadın Bambu Diyabetik Çorabı


BORN BAMBU KADIN ŞEKER ÇORABI | 24408… BORN BAMBU KADIN ŞEKER ÇORABI | 24408…
KADIN BAMBU ŞEKER ÇORABI… KADIN BAMBU ŞEKER ÇORABI…
URART KADIN MODAL ŞEKER ÇORABI | KADIN MODAL ŞEKER URART KADIN MODAL ŞEKER ÇORABI | KADIN MODAL ŞEKER
PRO KADIN  PAMUKLU ŞEKER ÇORABI | PRO16409 PRO KADIN  PAMUKLU ŞEKER ÇORABI | PRO16409
…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kadın Bambu Diyabetik Çorap

Kadın bambu diyabetik çorap çeşitleri diyabet (şeker) hastaları için neredeyse hayati önem taşıyor. Bacağı sıkıca sarak kadın bambu diyabetik çorap modelleri diyabet hastalarının çabuk yaralanmalara müsait ve hassas olan ayakları için koruma vazifesi görür. Bambu liflerini içermesinden ötürü de ciltte herhangi bir tahriş, alerji gibi olumsuzluğa yol açmıyor. Diyabet hastaları için hem doğal hem de sağlıklı olan kadın bambu diyabetik çorap fiyatları ile de oldukça ilgi çekiyor. Piyasada diyabet çorabı olarak fahiş fiyatlara satılan çorapların aksine uygun fiyata sizlere sağlık veren kadın bambu diyabetik çoraplar kullandıkça rahatlamanızı ve şikayetlerinizin azalmasını sağlıyor.

Her şeyin başı sağlıktır. Güzellikten önce sağlık gelir. Tabi sağlık ve güzelliğin bir arada olması ise herkesin aradığı bir mutluluktur. Diyabet, insanların hayatlarına olumsuz etkileri olan bir rahatsızlıktır. Diyabeti olan hastalar yemesinden giyimine kadar birçok şeye dikkat etmelidir. Ayaklarda meydana gelebilecek yaralar diyabet hastalarında ciddi sağlık sorunlarına neden olur. Bambu diyabetik çoraplar hastalara sağlık ve güzelliği bir arada sunmaktadır.

Klasik çoraplar gibi görünen bambu diyabetik çoraplar %50 daha fazla gerilmesini sağlayan bir teknoloji ile üretilmektedir. Tabanda ve ayak parmaklarının denk geleceği kısımdaki havalandırma kanalları ayakların hava almasını sağlar. Kanallar ayağın kuru ve serin olmasına yardımcıdır. Sıcaklık hissedilmediğinden tahriş olmayan ayakta yaralar oluşmaz.