Hamile Tayt


TERMAL GRİ HAMİLE TAYT… TERMAL GRİ HAMİLE TAYT…
TERMAL LACİVERT HAMİLE TAYT… TERMAL LACİVERT HAMİLE TAYT…
TERMAL SİYAH HAMİLE TAYT… TERMAL SİYAH HAMİLE TAYT…
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kadın Hamile Tayt Modelleri

Hamile bayanların sıklıkla tercih ettiği kıyafetler arasında taytlar bulunmaktadır. Birinci tercih nedeni rahat olmalarıdır. Göbek kısmının lastikli üretilmiş olması kadın hamile tayt modelleri içerisinden hepsinde bulunmaktadır. Bu lastik hareketlerde rahatlılık ve bebekte baskıyı önlemektedir. İndirimli kadın hamile tayt modelleri genellikle birbirine benzemektedir. Boyları uzun ya da kısa olarak farklılık gösteren indirimli kadın hamile tayt çeşitleri de bulunmaktadır. Giyilecek olan mevsim göz önünde bulundurularak bunun kararını vermek gerekir.

İndirimli kadın hamile tayt modelleri fiyatı, kullanılan kumaşa göre farklılık gösterebilir. Üzerinde bulunan işlemelere göre de farklılık gösterebilir. İndirimli kadın hamile tayt modelleri 2020 modasında her zaman olduğu gibi lastikli ve rahat olanlar ilk sıralarda yer almaktadır. İndirimli kadın hamile tayt modelleri fiyatları alışveriş yaptığınız mağazaya göre değişkenlik gösterebilir.

Gebe hanımlar hamileliğin etkisi ile üst üste giymekten pek hoşlanmazlar. Hamilelikte hormonların değişmesi hanımların rahat arayışını da etkiler. Gebeliği döneminde hem rahat hem de şık olmak isteyenler hamile tayt modellerini tercih etmektedir. Yaz ve kış aylarına göre farklı materyallerden üretilirler. Kış ayları için yünlü materyaller tercih edilir. Yaz için ise terletmeyecek, ince, anti bakteriyel kumaşlar tercih edilir. Hamile tayt çeşitlerinin terletmeme özelliği büyük önem taşır. Zaten büyük bir yükü taşıyan anne adayının bedeni ister istemez terler. Terlemeyi minimum seviyeye indirmesi hamilelin cildinde meydana gelecek rahatsızlıkların da önüne geçer. Çelikli interlok kumaşlar hamile taytlarında sıklıkla kullanılır. Taytların tek giyilen modelleri vardır. Aynı zamanda anne adayının vücut yapısına uygun olarak tasarlanan kıyafet altına giyilebilecek modelleri de mevcuttur.