Kadın Angora Yün Külotlu Çorabı


Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kadın Angora Yün Külotlu Çorap

Angora ve yün karışımıyla üretilmiş olan kadın angora yün külotlu çorap çeşitleri, kış aylarında konfor ve sıcaklığı sizlere sunuyor. Kalın yapıya sahip kadın angora yün külotlu çoraplar sadece bacaklarınızın değil bel kısmının uzunluğu sayesinde belinizi de sıcacık olmasını sağlıyor. Kadın angora yün külotlu çorap modelleri kalın külotlu çoraplarda yaşanan cilt sorunlarını da cildinizin hava almasını sağlayan yapısıyla önlüyor. Doğal maddelerden üretilen kadın angora yün külotlu çorap fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Uygun fiyatlarıyla herkesin kış aylarında sıcacık olmasını sağlayan angora yün külotlu çorap kadın modelleri kombinlere kattığı şıklık ile de vazgeçilmez parçalar arasında yer alıyor.

Angoranın sıcaklığını bedeninde hissetmek isteyenler için özel olarak tasarlanmış olan angora yün külotlu çoraplar kadınların soğuk kış günlerinde tercihleri arasında bulunuyor. Yün karışım ile birlikte kadınlara sunulan bu kilotlu çoraplar kadınların sağlıklı kalabilmesi için düşünülmüştür. Kışlık külotlu çorap denildiğinde akla ilk olarak gelen bu modeller yün, poliakrilik, naylon, elastan, angora karışımı olup sıcaklığının yanında bedende şık durması ile de kadınların tercihleri arasında yerini almıştır.

Kışın soğuk günlerini sağlıklı ve şık geçirmek isteyen kadınlar angora yün külotlu çoraplar ile bütün bu isteklerine kavuşabilirler. Bu külotlu çorap her türlü kıyafet ile rahatlıkla kullanılabilir. Böylece havanın soğuk olması güzelliğinize engel olamayacaktır.