Kadın Parlak & Disko Taytı


BORDO PARLAK TAYT… BORDO PARLAK TAYT…
GRİ PARLAK TAYT… GRİ PARLAK TAYT…
MAVİ PARLAK TAYT… MAVİ PARLAK TAYT…
SİYAH ECO PARLAK TAYT… SİYAH ECO PARLAK TAYT…
SİYAH PARLAK TAYT… SİYAH PARLAK TAYT…
SPORCU MAVİ PARLAK TAYT… SPORCU MAVİ PARLAK TAYT…
SPORCU SİYAH PARLAK TAYT… SPORCU SİYAH PARLAK TAYT…
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kadın Parlak & Disko Tayt Modelleri

Tayt her kadının dolabında birkaç tane bulunan giyim eşyaları arasında yer almaktadır. Hele birde parlak olanları varsa özellikle geceleri daha çok tercih edilirler. Kadın parlak & disko tayt modelleri, parlak saten ve likralı kumaşlardan üretilirler. İndirimli kadın parlak & disko tayt modelleri bacakları sararak parlak görüntüsüyle kadını daha seksi gösterirler.

İndirimli kadın parlak & disko tayt modelleri çeşitleri, özellikle disko gibi gece eğlencelerinde, rahat hareket edebilmek için tercih edilirler. Bu taytlar bayanda dikkat çekici bir görüntü oluşturarak, farklı olduğunu diğer kişilere yansıtırlar. İndirimli kadın parlak & disko tayt modelleri fiyatı çok yüksek değildir. Herkesin alabileceği türde İndirimli kadın parlak & disko tayt modelleri 2020 katalogu mevcuttur. İndirimli kadın parlak & disko tayt modelleri fiyatları uygun olduğundan dolayı herkesin alabileceği bir giyim eşyasıdır.

Tayt denilince mat kumaşlardan üretilen giysi çeşidi akıllara gelir. Son zamanların trendleri arasında kadın parlak & disko tayt modelleri bulunur. Hanımlar ilk tercihlerini parlak disco tayttan yana kullanmaktadır. Fitnes, salon sporları, doğa sporları, günlük yürüyüş ve koşularda parlak disco taytlar pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Günlük kıyafet olarak da kullanılabilen parlak taytlar dikkatleri çekme özelliğiyle gözdedir. Günlük kıyafetlerde tarzını yansıtmak ve dikkatleri üzerine çekmek isteyen hanımlar parlak & disco tayt kullanabilir. Elastik olduğundan dolayı bacakları ve bel kısmını tamamen sarar. Genellikle yüksek bellidirler. Düşük belli modelleri de mevcuttur. Kumaşının içeriği yüksek oranda polyesterdir. S bedenden başlayarak L, XL’a kadar farklı renk seçenekli bedenleri bulunur.