Kadın Diyabetik Çorap


URART KADIN MODAL ŞEKER ÇORABI | KADIN MODAL ŞEKER URART KADIN MODAL ŞEKER ÇORABI | KADIN MODAL ŞEKER
PRO KADIN  PAMUKLU ŞEKER ÇORABI | PRO16409 PRO KADIN  PAMUKLU ŞEKER ÇORABI | PRO16409
…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kadın Pamuklu Diyabetik Çorap

Şeker hastası olarak da adlandırılan diyabet hastalanın en büyük sorunlarından biri  de bacaklarında zaman zaman meydana gelen şişmelerdir. Kadın pamuklu diyabetik çorap çeşitleri diyabet hastalarının bu sorunlarına çözüm oluyor. Sıkı yapısıyla diyabet hastalarının bacaklarını sıkı sıkı saran bu sayede de uzun süreli rahatlık sağlayan kadın pamuklu diyabetik çorap modelleri sade görünümleriyle de her yaştan kadının her zaman ve her yerde rahatlıkla kullanabilmesini sağlıyor. Pamuklu yapısı sayesinde uzun süre kullanımda dahi rahatsızlık hissi vermiyor. Terleyen ayaklarınızın nemini emen kadın pamuklu diyabetik çorap ayak sağlığınıza sağladığı katkının yanında fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Diyabet hastalarının kolaylıkla edinebilmesi adına çok uygun düzeylerde olan kadın pamuklu diyabetik çorap fiyatları diyabet hastalarını mutlu ediyor.

Diyabet hastalığı bulunanlar ayaklarını ve bacaklarını rahatsız etmeyecek, uyumlu çoraplar giymelidir. Halk arasında ödem, şeker çorabı olarak da bilinen diyabet çorapları yüksek oranı pamuk olan kumaşlardan üretilmektedir. Pamuklu diyabetik çoraplar şişmiş veya hassas bacaklardan ve ayaklardan şikayetçi olanlar için idealdir. Çorapların lastik kısmı sıkmayacak şekilde özel olarak tasarlanmaktadır.

Şeker hastalığında ayakların yaralanmaması ve rahat olması vücudun sağlığı açısından son derece önemlidir. Pamuklu diyabetik çoraplar hastalığın ayak ve bacaklarda meydana getirdiği rahatsızlıklar dikkate alınarak üretilmektedir. Ayakları terletmeme özelliği bulunan diyabetik çorapların üst kısmındaki lastikler bacağı hafifçe kavrayan ve kaymayan malzemeden yapılmıştır. Çorapların bacak bölümü normal çoraplardan yarı yarıya daha fazla gerilen kumaşlardan üretilmektedir.