Erkek Yazlık Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Erkek Yazlık Soket Çoraplar

Bileğin üzerinde biten soket çoraplar erkekler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Kışlık olanlarından hariç erkek yazlık soket çoraplar yaz ayları için tasarlanmışlardır. Uzun zaman ayakkabının içinde kalan ayaklarımızın rahat edebilmesi ve hava alabilmesi için bu çorapları kullanmamız doğru bir hareket olacaktır. İndirimli erkek yazlık soket çorap modelleri arasında düz renkli ve ince olanlarını seçerseniz her renk pantolon ile giyebilmeniz mümkün olmaktadır.

İndirimli erkek yazlık soket çorap çeşitleri içerisinden çizgili ya da resimli olanlarını seçmek size sportif bir hava katabilir. Spor yaparken de bu çorapları tercih edebilirsiniz. İndirimli erkek yazlık soket çorap fiyatı sizi zorlamayacağı için birkaç farklı desende olanları seçebilirsiniz. İndirimli erkek yazlık soket çorap fiyatları her kesimden insanların sahip olabileceği fiyata sahiptir. İndirimli erkek yazlık soket çorap modelleri 2020 modasında istediğiniz türde ve renkte olanları mevcuttur.

Yaz aylarının sıcak geçmesinden dolayı bazıları çorap giymemeyi tercih edeler. Oysaki çorap sadece soğuktan korunmak için giyilmez. Çoraplar ayakları dış etkilerden, kirden ve ayakkabının ciltte oluşturacağı tahrişlerden koruyan bir çeşit giysidir. Modal, çorap üretiminde kullanılan doğal bir ipliktir. Erkek modal yazlık soket çoraplar liflerinde bulunan kanallardan ayaklara normalden daha fazla hava geçirir. Yaz sıcaklarında serin tutan çoraplar biraz daha kalın üretildiğinde kış için idealdir. Sıcaklarda ayaklar terler. Erkek modal yazlık soket çoraplar terlemeyi en az seviyeye indirir. Anti bakteriyel özelliği ile ayakta mantar, koku oluşumu fırsat tanımaz. Dayanıklı olup sürtünmeden dolayı aşınmaz, yıpranmaz. Kimyasal maddeler ile defalarca yıkanmaya karşı dirençlidir. Renkleri kolay solmaz.