Kadın Kalın Modal Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kadın Modal Soket Çorap

Tamamıyla doğal olarak üretilen kadın modal soket çorap çeşitleri hem ıslak hem de kuru mukavemeti sağlıyor. Kayın ağacının işlenmesiyle elde edilen modal kumaşından üretilen kadın modal soket çoraplar yıpranmalara karşı üstün direnç gösterdiğinden dolayı uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor. Yumuşak tuşesi ve kaliteli yapısıyla kadınların ilgisini çekmeyi başaran kadın modal soket çorap modelleri fiyatları ile de dikkat çekiyor. Herkese göre gayet cazip bir düzeyde olan kadın modal soket çorap fiyatları, naylon veya sağlıksız malzeme içeren çorap türlerinin aksine üstün bir kaliteye sahip olduğundan dolayı fiyat- performans olarak uygun düzeyde olduğu görülüyor.

Kayın ağacından üretilen özel Modal elyafından üretilmiş olan çorap çeşididir. Modal elyafından kadın, erkek, çocuk, yazlık, kışlık olmak üzere her çeşit çorap üretilmektedir. Pamuk yerine modal elyaf kullanılarak çorapların sağlık seviyesi biraz daha yükseltilmektedir. Pamuk olmamasına rağmen doğal kökenli bir selüloz çeşidi olduğundan kalın modal soket çoraplar son derecede sağlıklıdır.

Bazı kimyasal işlemlerden geçirilerek iplik haline getirilen kayın ağacı selülozları ayaktaki terleme etkisini azaltmaya yardımcıdır. Kalın modal soket çoraplar ayakları sıcak tutarken terlemeyi engelleyerek konforu artırır. Pamuğa oranla yüzde 50 daha fazla nem çekme özelliğine sahiptir. Nemi çekip terleme etkisini azalttığından ayakta koku oluşmaz. Doğal olmasından dolayı cildi tahriş etmez. Bakteri oluşumu minimum seviyededir.