Erkek Yazlık Patik Çorabı


Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Erkek Yazlık Patik Çoraplar

Patik çoraplar kullanımı kolay ve sahip olduğu özellikleri ile ayak sağlığına yardımcı olmaktadır. Erkek yazlık patik çoraplar ile spor yaparken ya da gün içerisinde özgür bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Erkek Yazlık Patik Çoraplar ve Özellikleri

Yazlık patik çorap özelliklerinin başında nem emiciliğinin yüksek olması gelmektedir. Ayak nefes alabilmekte ve ayak tabanında bir havlu işlevi görmektedir. Kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Böylelikle ayakların tahriş olmasının önüne geçilmektedir.

Erkek Yazlık Patik Çoraplar ve Modelleri 

Çok farklı modelde yazlık patik çoraplar bulunmaktadır. Aradığınız çorabı çok kolay bir şekilde bularak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Erkek Yazlık Patik Çoraplar ve Çeşitleri

Yazlık patik çoraplarda model kadar desen ve renk çeşitliliği bakımından da çok zengindir. Ayak numaralarına uygun bedenlerde çorapları da yer almaktadır.

Erkek Yazlık Patik Çoraplar ve Fiyatları

Kullanım ömrü uzun olan yazlık patik çorapların fiyatları uygun olup sizin bütçenize en uygun çorabı bulabilirsiniz.

Patik, ayağın topukla birlikte tabanını ve parmaklarını kaplayan ayak giyeceğidir. Kış aylarına özel annelerin ördükleri patiklerden esinlenilerek tasarlanmıştır. Kayın ağacından elde edilen selülozlarından üretilen erkek modal yazlık patik çoraplar ayakları dış etkilere karşı korur. Kayın ağacının selülozları özel tekniklerle alınarak ipliğe dönüştürülür. Modal ipliklerin yapısı yumuşaktır. Modal çoraplar diğerlerine oranla daha fazla yumuşak olup yıkamayla sertleşmezler. Çoraplar yürüme, koşma gibi hareketlerden dolayı çok fazla sürtünme yaşarlar. Sürtünme dayanıklı olmayan çorapları yıpratır. Erkek modal yazlık patik çoraplar dayanıklı olup çabuk yırtılmazlar. Kimyasal maddelerle yıkanmasına rağmen uzun yıllar renkleri ağarmaz. Ayağı tamamen sardığından dolayı sağa sola dönmez. Ayağın nemini çekerek bakteri ve koku oluşumunu önler.