Kadın Bambu Patik Çorabı


Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Kadın Bambu Patik Çorap

Kadın bambu patik çorap çeşitleri spor ayakkabının yanı sıra daha açık olan ayakkabılarla da kullanılabiliyor. Her ayakkabıda sağladığı konfor aynı olan kadın bambu patik çoraplar yumuşak tuşesi, hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Her kadının bu özelliklere sahip olabilmesi için çok uygun düzeylerde olan kadın bambu patik çorap fiyatları da günlük hayatında sürekli olarak patik çorap tercih eden kadınların yüzünü güldürüyor. Bambu ağaçlarının içeriğinde bulunan kun maddesi sayesinde kadın bambu patik çorap modelleri alerjik ve hassas bir cilde sahip olan kadınların cildini adeta okşuyor ve herhangi bir cilt problemine yol açmıyor.

Her bireyin çorap tercihleri farklı olabilir. Farklı çorap tarzları kıyafete ve kişisel tercihlere göre değişmektedir. Bambu patik çoraplar çeşitli tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedir. Yüzlerce renk seçeneği bulunan bambu patik çoraplar, burunlu ve burunsuz şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle yaz aylarında ucu açık ayakkabı giyenlerin şıklığını burunsuzlar tamamlamaktadır. Burunlu patik çoraplar ise kapalı ayakkabı giyenlerin tercihidir.

Fırfırlı, sade, desenli, çiçekli, baskılı, dantel detaylı başta olmak üzere bambu patik çoraplar model bakımından oldukça zengindir. Son zamanlarda en fazla dantel detaylı patik çoraplar çok daha fazla tercih edilmektedir. Ponponlu modeller daha çok çocuk modellerinin gözdesidir. Her zevke ve her yaşa hitap eden bambu patik çorapların kıyafetlerle kombinlenmesi oldukça kolaydır.