Erkek Kalın Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)

Erkek Kalın Soket Çoraplar

Ayak bileğinin biraz üstünde biten kısa çoraplara soket çorap denilmektedir. Özellikle spor ayakkabı ile tercih edilen bu çorapların yazlık ve kışlık çeşitleri de mevcuttur. Erkek Kalın Soket Çoraplar kış aylarında giyilir. Ayağı sıcak tuttuğu gibi ayakkabının içinde de rahatlıkla kullanılırlar. İndirimli erkek kalın soket çorap modelleri, düz renkli, bilek kısımları çizgili ya da resimli olabilirler. Giyeceğiniz pantolona ve ayakkabıya uygun olan modelleri seçebilirsiniz.

İndirimli erkek kalın soket çorap çeşitleri, kalın ve pamuklu olmasıyla ayaklarımızı üşütmez. Bot ya da çizme içinde bile tercih edebiliriz. İndirimli erkek kalın soket çorap fiyatı pahalı olmadığı için birkaç tane farklı renkte alabilme ihtimaliniz de bulunmaktadır. Böylelikle farklı kıyafetlerle kombine edebilme durumunuz ortaya çıkacaktır. İndirimli erkek kalın soket çorap fiyatları, markasına ve üzerindeki desene göre farklılık gösterebilir. İndirimli erkek kalın soket çorap modelleri 2020 modasına uygun olan modeller sizin için üretilmiştir.

Giysi türlerinden çorabın ayrıcalıklı yeri vardır. Çünkü çorap insanın bedenindeki yerle temas eden tek uzvu korur. Ayaklar yerle temas ettiğinden soğuğu daha çabuk hisseder. Ayak aracılığı ile bütün bedeni hastalıklardan korumak için erkek modal kalın soket çoraplar kullanılır. Soket çoraplar ayak bileğinin biraz üzerinde biter. Ayağın, üstünü, tabanını, topuğunu ve bütün parmakları sarar. Ayağı tamamen sardığından kayma ve dönme yapmayan erkek modal kalın soket çoraplar ipeksi bir dokuya sahiptir. Dayanıklı olup uzun süre kullanıma uygundur. Pamuk ve diğer çorap üretim ürünlerine göre ayaktaki nemi daha fazla çeker. Nemsiz ayakta koku ve mantar gibi rahatsızlıklar oluşmaz. Doğal modal selülozlarından üretilen çoraplar anti alerjik olduğundan ayakta tahriş, kaşınma ve yara oluşturmaz.