Kadın Yok Gibi Külotlu Çorabı


Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

Kadın Yok Gibi Külotlu Çorap

İncecik yapılarıyla teninizden ayırt edilemeyen, varlığı belli olmayan kadın yok gibi külotlu çorap modelleri, ince olduğundan dolayı terleye yol açmıyor. Topuklu ayakkabılarınızı da rahatlıkla giyebilmenizi sağlayan kadın yok gibi külotlu çorap çeşitleri, kullanım konforu sağlıyor. Sıkı formuyla anında birkaç beden ince görünmenizi sağlayan kadın yok gibi külotlu çorap, parlaklığı sayesinde görünümünüze ışıltılı katıyor. Diğer yandan teninizde görünmesini istemediğiniz, leke gibi unsurların kamufle edilmesini de sağlayarak kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Kadın yok gibi külotlu çorap fiyatları marka ve kaliteye göre değişkenlik gösterse de her keseye uygun fiyatlarla en kaliteli yok gibi külotlu çoraplara sahip olabilirsiniz.

Son derece ince ve varlığı neredeyse hissedilmeyecek bir yapıya sahip olan; yok gibi külotlu çoraplar, farklı modellerde sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ürünler özellikle yaz mevsiminde sıklıkla tercih ediliyor. Günlük kullanım için oldukça ideal bir özelliğe sahip olan bu çoraplar; şıklığın adresi konumunda yer alıyor. Kadınlar tarafından tercih edilen yok gibi külotlu çoraplar bacaklara krem sürülmüş gibi bir parlaklık verir.

Ultra ince bir tasarım özelliğine sahip olan çok ince külotlu çoraplar; pamuk ağlı, burnu ve külodu şeffaf, dikiş izi yapmayan bir özelliğe sahiptir. Kaçma riskini azaltan özel dokuması ile olası kaçmalara karşı kaçığın ilerleyişini durduran özelliğe sahip olan modellerde ( Stop 7 ) mevcuttur.

Çok ince Külotlu çoraplarda ten, açık ten, buğday ten, bronz ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.