Erkek Termal Soket Çorabı


…

₺0,00

…

₺0,00

PRO ERKEK TERMAL HAVLU SOKET ÇORAP | PRO… PRO ERKEK TERMAL HAVLU SOKET ÇORAP | PRO…
STYLE ERKEK PAMUKLU SOKET ÇORAP | SE5787 STYLE ERKEK PAMUKLU SOKET ÇORAP | SE5787
STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE05554 STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE05554
STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE0569 STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE0569
STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE0571 STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE0571
STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE3213 STYLE ERKEK YÜN SOKET ÇORAP | SE3213
PRO ERKEK TERMAL HAVLU SOKET ÇORAP | PRO19601
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Erkek Termal Soket Çorapları

Termal çoraplar, em sağlıklı hem de insanların en çabuk üşüyecekleri yer olan ayakların ısınmaları için soğuk havalarda en ideal giyim eşyaları içindedir. Farklı kumaş yapıları ile üretilen indirimli erkek termal soket çorap modelleri her erkeğin rahatlıkla giyebileceği bir üründür. İndirimli erkek termal soket çorapları modelleri 2020 yılında da değişik tasarım ve şekilleri ile gereken mağaza raflarında yerini almıştır. İndirimli erkek termal soket çorap fiyatı diğer giydiğimiz ince çoraplardan biraz daha pahalı olarak satın alınmaktadır. Yüzlerce çeşidi olan indirimli erkek termal soket çorap çeşitleri istenilen desen, renk ve modelle her yerde rahatlıkla bulunabilir. İndirimli erkek termal soket çorap fiyatları ise belirtilen kıstaslara göre farklılık göstermektedir.

Erkek Termal Soket Çoraplar Hakkında Önemli Bilgi

Sıcaklık düştüğünde ayağınız ilk zarar gören kısım olabilir. Normal termal çorapları ya da üst üste bir kaç kat çorap giymek sizi yarı yolda bırakır. Soğuk havada güvenli olabilmek için yüksek yalıtım oranına sahip bir çoraba ihtiyacınız olacaktır. Heat Holders çorapları 2.34 termal TOG derecesine ulaşmak için uzun yıllar test edilmiştir.

Hacimli iplik kullanılımı ile özel üç kademeli işlemesi, gelişmiş örgü teknolojisi ve yoğun fırçalama ile çorap ayağınızın etrafındaki sıcak havayı daha fazla tutar, ayağınızı daha uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Heat Holders Nasıl Daha Sıcak Tutar? Ekstra hacimli iplik Özel geliştirilmiş iplikler özenle seçilerek mükemmel termal özelliği olan ekstra hacimli bir iplik yaratmak için harmanlanmıştır.

Uzun ince tüy beslemesi Özel uzun ince tüy beslemesi teknolojisi ile sadece konfor sağlamakla kalmaz aynı zamanda termal TOG derecesini arttırarak ayağınızın sıcak kalmasını sağlar. Yoğun fırçalama işlemi Her çorabın için yoğun bir şekilde fırçalanmıştır. Bu işlem sayesinde daha çok sıcak havayı içeride tutar. Termal TOG derecesi ve çoraplar Termal TOG derecesi ürünlerin sıcak tutma potansiyelini ölçmek için kullanılır.

Derece ne kadar yüksek olursa ürün o kadar sıcak tutar. Yüksek TOG derecesine ulaşmak için kumaşın içinde olabildiğince çok sıcak hava tutmak gereklidir. Heat Holders'ın özel geliştirilmiş yapısından dolayı yoğun fırçalama işlemi sonrasında, yüksek bir derece 2.34 TOG derecesine ulaşılmıştır.Bu normal bir pamuklu çorabın 5 KATI sıcaklık derecesine denktir.

Çoraplar ayakları soğuğun olumsuz etkisinden koruması için giyilir. Çorapların çok fazla çeşitleri vardır. Erkek termal soket çoraplar çeşitlerden biridir. Ayağın üzerindeki deri ile soğuk hava arasında bir katman oluşturur. Kış ve soğuk havalarda kullanılan termal çorapların ipliklerinin arasında hava boşlukları bulunur. Hava boşlukları ayakların daha çabuk ısınmasına yardımcı olur. Japonya, Almanya, Amerika ve birkaç ülkede akrilik, naylon, polyester gibi ipliklerin lifleri içerisinde boşluklar oluşturularak termal kumaşlar üretilmiştir. Erkek termal soket çoraplar bu kumaşlar kullanılarak üretilir. Sentezler ve araştırmalar neticesinde üretilen çoraplar dağcılık, kürek, kayak gibi doğa sporları ile uğraşanlar tarafından daha yoğun kullanılır. Gelişmiş teknolojiler kullanıldığından en etkili ve konforlu kullanıma sahiğ çoraplardır.