Kadın Jartiyer Çorabı


Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Kadın Jartiyer Çorap

Kadın jartiyer çorap çeşitleri kıyafetlerinize şıklık katmanın yanında jartiyer ile birlikte tüm cazibenizi ortaya çıkarıyor. Şeffaf olan kadın jartiyer çorap modelleri ten renginizle birebir örtüştüğünden varlığı belli olmuyor. Bu özelliğiyle her renk ve her tarz kıyafetle kullanılabilen kadın jartiyer çoraplar şıklığınızı artırmaya yardım ediyor. Güçlendirilmiş yapısıyla dayanıklılığı artırılmış olan kadın jartiyer çorap fiyatları ve uzun süre dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Elastik özelliğe de sahip olan kadın jartiyer çorap baldırları daha sıkı bir görünüme kavuşturur. Parlak bir dokuya sahip jartiyer çorap ışıltınızla girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlarken; lastik kısımları sıkmadığı için üstün kulanım konforu sunuyor.

Jartiyer, bayanların kullandığı özel bir kıyafettir. Üç parçadan oluşur. Jartiyer, külot ve jartiyer çorabıdır. Günümüzde külota direk klip taktırılan çeşitlerine de rastlanmaktadır. Genellikle iç çamaşırı kategorisinde yer alan jartiyer çoraplar kadın ruhundan ilham alarak tasarlanmıştır. Çorap ve çorabı tutmaya yarayan kumaş veya dantel kısmından oluşur. Jartiyer çorapları en zarif kıyafet kombinlerinin sihirli parçasıdır.

Hanımların bazıları bacaklarını olduğundan daha uzun göstermek isterler. Jartiyer çoraplar tam da bu amaca hizmet etmektedir. Kısa, ultra kısa etek ve elbiselerin altına giyilen jartiyer çoraplar bacakları olduğundan daha uzun ve zarif gösterir. Bir yandan çorap görevi gören jartiyer çoraplar diğer yandan estetik bir duruş sergileyerek kadınların zarafetini zirveye taşımaktadır.