Kadın Yazlık Pamuklu Kısa Soket Çorabı


…

₺0,00

…

₺0,00

KADIN PAMUKLU SİMLİ KISA SOKET ÇORABI… KADIN PAMUKLU SİMLİ KISA SOKET ÇORABI…
…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 39 (1 Sayfa)

Kadın Pamuklu Kısa Soket Çorap

Kadın pamuklu kısa soket çorap çeşitleri daha çok yaz aylarında tercih ediliyor. Fakat pamuklu yapısıyla ayağınızın sıcaklığını muhafaza edeceğinden dolayı kışında rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanıyor. Kadın pamuklu kısa soket çorap modelleri yaz aylarında spor ayakkabı içerisinde terlemeye mahkum olan ayaklarınızda bu terlemeden ve uzun süreli ıslak kalmasından dolayı ayaklarınızda oluşabilecek, pişik ve mantar gibi ayak sağlığı sorunlarının yanında rahatsız edici koku oluşumunu da engelliyor. Kadın pamuklu kısa soket çoraplar bunu teri emerek ayaklarınızı her daim kuru olmasını sağlayarak başarıyor. Uzun süreli kullanımlarda bile gevşemeyen lastiği sayesinde yürüme sırasında çorabın kayarak ayağınızda toplanmasını engelliyor. Özellikleriyle birlikte kadın pamuklu kısa soket çorap fiyatları da uygunluğu sebebiyle kadınların oldukça ilgisini çekiyor.

Her mevsimde rahatlığı tercih edenler için yaz aylarında giyilecek çoraplar önem arz etmektedir. Soket çoraplar ayaklarla birlikte ayak bileğini de saran kısa konçlu çoraplardır. Yaz aylarının sıcaklarında spor tarzı benimseyenler yazlık pamuklu kısa soket çoraplar ile spor ayakkabı giymeyi tercih etmektedir. Bunun nedeni pamuklu olmasından dolayı ayağın terlemesini engelleyerek konfor sağlamasıdır.

Nemi çeken özelliğe sahip olan yazlık pamuklu kısa soket çoraplar günlük hayatın vazgeçilmez parçasıdır. Yaz aylarında babet ayakkabı çok sık kullanılır. Babet ile birlikte soket çoraplar harika bir kombin oluşturmaktadır. Elastan ve poliamid karışımı pamuklu soketler de bulunmaktadır. Sıcakta ayakları terleyenlere %100 pamuk soketleri kullanması tavsiye edilir. Pamuğun hava geçirme özelliği kullanıcısının konforunu sağlar.