Kadın Kalın Opak Külotlu Çorabı


…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 44 arası, toplam: 44 (1 Sayfa)

Kadın Kalın Opak Külotlu Çorap

Her kombinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kadın kalın opak külotlu çorap teninizin görünmesini engellediği için tayt gibi tuniklerle de kullanabilmenize imkan tanıyor. Kadın kalın opak külotlu çorap çeşitleri vücudunuzu tam sarması için 3D teknolojisiyle üretiliyor. Ayrıca, dikişsiz olarak üretildiğinden dolayı elbiselerinizde iç çamaşırı izlerinin oluşmasını da engelliyor. Kadın kalın opak külotlu çorap fiyatları bu kalitede bir külotlu çorabın sunulabileceği en uygun fiyatlarla kadınların beğenisine sunuluyor. Giyildiği anda farklı bir vücuda bürünmüş gibi sıkılık vererek fit bir görünüme kavuşmanızı sağlayan kadın kalın opak külotlu çoraplar, her renge uyum sağladığından dolayı her kombinde kendisine yer buluyor.

Kadınların günlük yaşamlarında rahat hissetmelerini sağlayan kalın opak külotlu çoraplar parlak ve bedeni saran özellikleri sayesinde kadınlar tarafından en çok tercih edilen kilotlu çorap modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu çoraplar naylon ve elastan karışımı ürünler olup her türlü kıyafetle oldukça şık durmaktadır.

Farklı kalınlıklarda hazırlanmış olan kalın opak külotlu çoraplar 3D teknolojisi ile kadınların kullanımına sunuluyor. Bu kilotlu çoraplar kullanılacak kıyafete göre farklı kalınlıklarda tercih edilebilir. Parlak özelliğinin yanında farklı renk seçenekleri ile de her renk kıyafetle uyumlu olarak kullanılabilir. Kendini rahat ve de genç hissetmek isteyen kadınlar opak kilotlu çorap modelleri arasından kendilerine uygun olan renk ve modeli tercih edebilir.