Erkek Asker Çorabı


Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Erkekler için askerlik hayatlarında önemli bir dönüm noktasıdır. Askere gidecek olan baylar istedikleri gibi giyinemezler. Askeriyenin belirlediği kriterlere uygun kıyafetleri giymek zorundadırlar. Askeri disipline göre nizamiyeye teslim olan erkekler kurallara uygun hareket etmelidir. Askeri çorap da askeri disiplinin bir parçasıdır. Asker çorapları yalnızca askeriyenin belirlediği renklerde üretilir. Siyah ve haki tonlarındadır.

Yaz ve kış mevsimleri için üretilen asker çorapları farklıdır. Yazlık olarak üretilen çoraplar botların içinde ayakları terletmeyecek niteliktedir. Botlar yeterinde sıcak tuttuğundan çorapların serinletici özelliğinin olması şarttır. Kışlık asker çorapları ayazda nöbet tutan erin ayaklarını sıcak tutacak malzemeden imal edilir. Askerlere özel üretilen çift tabanlı çoraplar dayanıklı olup koku yapmazlar.

Asker Çorabında En Fazla Tercih Edilen Model

Yoğun tempoda olan askerlerimizin ayak sağlığı, giydikleri çoraplarla orantılıdır. Bunun bilincinde olan üreticilerin piyasaya sunduğu ve askerlerin ayak sağlığını koruyan en güzel modellerden biri vatkalı asker çorabı olarak gösterilmektedir.

Vatkalı asker çorabı, ayak arkasına sağladığı vatka desteği ile ayak vurmasını önlemek amacıyla dizayn edilmiştir. Vatka, botun verdiği acıma hissini en aza indirerek, kaymaz