Erkek Sneakers Çorap

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Erkek Sneakers Çoraplar

Erkekler tarafından en çok tercih edilen spor ayakkabısı Sneackers’tır. Hem kullanımı kolay hem de çok tarz bir ayakkabıdır. Sneackerslar’ a özel çoraplar tasarlanarak üretilmektedir. Erkek sneakers çoraplar ile ayakkabınız ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Erkek Sneakers Çoraplar ve Modelleri

Sneakers çorap modellerinde kısa ve uzun modeller bulunmaktadır. Eğer ayakkabınızdan çorabınızın görünmesini istemiyor ya da bir yaz günü ise kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Uzu çorapları giyerek farklı bir tarza sahip olabilirsiniz. 

Erkek Sneakers Çoraplar ve Çeşitleri

Sneakers çoraplarda renk ve desen bakımından oldukça çeşitlidir. Aradığınız renkte çorapları çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Erkek Sneakers Çoraplar ve Özellikleri

Sneakers çorapların özelliklerinin başında ayağı desteklemesi gelmektedir. Pamuk içeriği değişiklik göstermek ile birlikte çoğu pamuktur. Ayakkabı numaralarına göre çoraplar ayrılmaktadır.

Erkek Sneakers Çoraplar ve Fiyatları

Sneakers çorap fiyatları model ve özelliklerine göre değişmektedir. Kullanım bakımından düşünüldüğü zaman fiyatları oldukça uygundur.

Sağlıklı yaşam için spor yapmak şarttır. Yürüyüş, koşu, trekking gibi doğal sporları açık havada yapılır. Fitness, pilates gibi sporlar genellikle spor salonunda yapılmaktadır. Spor yapmak için özel bir kıyafete ihtiyaç yoktur Fakat sporun türüne göre giyilen kıyafetler performansı yükseltir. Erkek sneakers çoraplar, sporcunun ayağını tam olarak sararak yürümeyi ve koşmayı kolaylaştırır.

Bambu lifleri gibi doğal malzemelerden üretildiği için terleme yapmaz. Ayağın kaymasını önler. Erkek bambu sneakers çoraplar ayakta oluşan nemi çeker. Bakteri oluşumunu önler. Bakteri oluşumunun engellenmesi ayak kokusunu da önler. Spor ayakkabıda uzun süre duran ayaklar kokarken bambu sneakers çorap giyenlerinki kokmaz. Yumuşak olup sağa sola dönme ve kayma yapmaz, kullanımı konforludur.