Kadın Desenli Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Kadın Desenli Soket Çorap

Günümüz çorap modasına yak uydurmak isteyenlerin en ok tercih ettiği kadın desenli soket çorap çeşitleri gerek göz alıcı desenleri gerek konforuyla her kombinde yer almayı başarıyor. Süslü çorap sevenler için simli kadın desenli soket çoraplar tasarlanırken sadelikten yana olan kadınlar için ise transparan kadın desenli soket çorap modelleri ön plana çıkıyor. Her iki model de konfor ve şıklığıyla göz dolduruyor. Dayanıklı yapısı ve yumuşak kumaşıyla ayaklarınıza pamuklara sarılmış hiisi verirken uzun süreli kullanım imkanı da sağlıyor. Tüm ayakkabılarla rahatlıkla kullanılabilen kadın desenli soket çorap fiyatları göz önüne alındığında ise herkesin rahatlıkla alabileceği düzeylerde olmasıyla ilgi çekiyor.

Soket çoraplar, yılın her mevsiminde kullanılmaktadır. Mevsim şartlarına göre farklı dokuma özelliğine sahip çoraplar tercih edilir. Yaz ve bahar aylarının sıcaklarında ince desenli soket çoraplar kullanılabilir. Yazlık ve spor ayakkabılarla tam bir uyum sağlayan soket çorapların rengi ise ayakkabı ve kıyafetle uyumlu olmalıdır. Kapalı, bağcıklı spor ayakkabılarda belikte toplanan, bilek kısmına popon gibi detayları olan çoraplar tercih edilebilir.

Kısa elbise veya kısa paçalı pantolonların altına giyilen babetlerde desenli soket çoraplar idealdir. Renk uyumu sağlandığında şıklığın bir derece daha arttığı gözlenecektir. Şıklığın yanında konfor ve rahatlıkta sunar. Ayakkabının içinde ayakların daha rahat olmasını ve zarar görmemesini sağlar. Evde figüranlı soketler oldukça güzel durmaktadır.