Kadın Pamuklu Kalın Opak Külotlu Çorabı


Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Kadın Pamuklu Kalın Külotlu Çorap

Kadın pamuklu kalın külotlu çorap çeşitleri yumuşak yapısı ile kış günlerinin vazgeçilmezi oluyor. Tayt formunda olan pamuklu kalın külotlu çorap kadın tunik ve elbiselerle birçok farklı kombin yapabilmenizi sağlıyor. Elastik özelliğiyle de giydiğiniz anda sıkı ve fit bir görünüme kavuşmanızı sağlayan kadın pamuklu kalın külotlu çorap 2019-2020 kış sezonunda da herkes tarafından severek kullanılıyor. Kadın pamuklu kalın külotlu çorap parlak strüktürü ile görünümünüze şıklık katmayı vaat ediyor. Siz de bu şıklığı her kıyafetinizde yansıtmak ve kalın külotlu çorabın konforunu en uygun kadın pamuklu kalın külotlu çorap fiyatları ile yaşamak için hemen bu külotlu çorap modellerinden birini sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kadınların soğuk havalarda favorisi olan pamuklu kalın külotlu çoraplar; düz ve yüksek pamuk oranlı ürünler olarak tanımlanıyor. Mat ağlı bir özelliğe sahip olan bu ürünler; pamuk, polyamide ve elastan karışımı ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca pamuklu külotlu çorapların günlük hayat içerisinde kullanım rahatlığı sunmasının yanı sıra; konfor ve şıklığı bir araya getirmesiyle kadınların soğuk kış günlerinde ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Siyah, lacivert ve beyaz renk seçeneklerinin sunulduğu pamuklu kalın külotlu çoraplar; kestane, bordo ve vanilya gibi renk seçeneklerini de sunabilmektedir.

Hem konfor olarak hem de görsel olarak son derece iddialı bir ürün olan pamuklu kalın külotlu çoraplar oldukça yumuşak ve konforlu bir malzemeden üretilmektedir. Pamuk ağ kısmının sıkmayı engellemesi ise bu ürünlerin rahat bir şekilde kullanılmasını mümkün kılmaktadır.