Çocuk Penye Taytı


RENKLİ YILDIZLI KIZ ÇOCUK TAYT … RENKLİ YILDIZLI KIZ ÇOCUK TAYT …
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Çocuk Penye Taytlar

Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen çocuk penye taytlar, vermiş oldukları güzel görüntü ile göz doldurmaktadır. Kazak, tunik ya da elbisenin altına giyilen bu rengarenk tayt çeşitleri çocukların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer almaktadır. İndirimli çocuk penye tayt modelleri düz renkli, desenli ya da çizgili olabilirler. Böylelikle her çeşit kıyafetle uyum içerisinde görünürler. İndirimli çocuk penye tayt çeşitleri arasında uzun ve kısa olanları da mevcuttur. Kullanacağınız mevsime göre seçim yapmak en doğru hareket olacaktır.

İndirimli çocuk penye tayt fiyatları, penyesinin ince ya da kalın olmasına, kısa ya da uzun olmasına göre değişkenlik gösterebilir. Ama hangisi olursa olsun indirimli çocuk penye tayt fiyatı her kesime hitap eden ürünlerdir. İndirimli çocuk penye tayt 2020 modasında cıvıl cıvıl renklere sahip modelleri görebilirsiniz.

Tayt, belden aşağıya bacakları saran bir giysi çeşididir. Uzunluk ölçüleri farklılık gösterir. Aynı zamanda taytların üretildiği kumaş çeşitleri de farklıdır. En çok kullanılan kumaş çeşidi penyedir. Çocuklar yaz aylarında serin serin giyinmek isterler. Bunun için anneler desen desen, renk renk çocuk penye taytlar alır. Penye, pamuk ipliğinden üretilir. Düzgün yüzey görünümüne sahip olup hafif parlaklığı vardır. Sağlam olup uzun süre kullanılabilen çocuk penye taytlar yumuşaktır. Çocukların ciltlerine zarar vermez. İnce yapılı dokuma özelliği bulunduğundan dolayı her türlü kıyafet üretiminde kullanılır. Bundan dolayı tayt denildiğinde ilk akla gelen de penye taytlardır. Günlük kullanım için genellikle sade olarak üretilen penye taytlar özel günler için ışıltılı olarak tasarlanır.