Kadın Termal Diyabetik Çorabı


KADIN TERMAL HAVLU ŞEKER ÇORABI… KADIN TERMAL HAVLU ŞEKER ÇORABI…
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kadın Termal Diyabetik Çorap

Diyabet hastaları için artık bir gereklilik haline gelmiş olan kadın termal diyabetik çoraplar ayaklarınızın şişmesini engelliyor. Bu hastalık nedeniyle hassaslaşan ve çok kolay bir şekilde yaralanabilen ayaklarınızı korumaya da yarayan kadın termal diyabetik çorap çeşitleri sıkı dokumasıyla ayağınızı sarıyor. Havlulu olan kadın termal diyabetik çorap modelleri ayağınızın her daim sıcaklığını korumasını sağlıyor. Diğer diyabet çoraplarına göre daha hafif olan termal diyabetik çorap kadın şeker hastalarının ayaklarının rahat ve konforlu olmasını sağlıyor. Nem transferi özelliğiyle de uzun süre kullanmak zorunda kaldığınız diyabet çorabı kesinlikle koku gibi kötü sonuçlara neden olmuyor. Kadın termal diyabetik çorap fiyatları da piyasa da yer alan markalara ve kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Çorapların görevi ayakları dış etkilerden ve soğuktan korumaktır. İnsanların ayakları üşüdüğünde vücudunu ısıtmak oldukça zordur. Kişinin bir de diyabet gibi bir hastalığı varsa üşütmemesi gerekir. Kış aylarının veya soğuk zamanlarda ayakları korumak için termal diyabetik çoraplar giyilmelidir. Dondurucu soğuklarda ayakları sıcak tutacak şekilde özel malzemeden özenle imal edilmiş olan termal çorapların iç yüzeyleri ayaklara rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Özel şardonlama tekniği ile tüylendirilen termal diyabetik çoraplar sağlıklı ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Sıcak tutarken nem ve ısı dengesini sağlayabilmektedir. Isıyı tutup kaçırmama özelliğine sahip olan termal çorapların renk çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle siyah, gri fazlaca tercih edilmektedir. Akrilik dokuma özellikleri sayesinde diğer çoraplara oranla iki kat daha fazla sıcak tutarlar.