Kadın Termal Patik Çorabı


Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Kadın Termal Patik Çorap

Her kadının dolabında en az bir tane olması gereken kadın termal patik çorap kullananların olumlu yorumları nedeniyle çok tercih ediliyor. Peluş, yumuşacık dokusuyla bir hayranlık hissi uyandıran kadın termal patik çorap çeşitleri görünümündeki şıklık ile de göz dolduruyor. Renkleri, farklı desenleriyle her kadınının tarzına hitap ediyor. Ayağı çevreleyen yerlerinde bulunan dantel detayları ve bazı çoraplarda yer alan figürler ile şıklığınıza şıklık katacak kadın termal patik çorap modelleri sağladığı üst düzey konfor ile de sunulduğu satış fiyatının oldukça üzerinde bir performans sunuyor. Kadın termal patik çorap fiyatları bu çorabın özellikleri ele alındığında çok uygun bir seviyede olduğu görülüyor. 

Patik çoraplar, ayak tabanı, topuğu ve parmakları örten çorap çeşididir. Termal patik çoraplar özellikle ayak tabanları ve parmakları üşüyenlere hitap etmektedir. Yazlık ve kışlık olarak çeşitleri bulunmaktadır. Kışlık termal patikler yazlıklara oranla daha fazla sıcak tutar. Yazlık termaller ise ayaklardan başlayarak vücudun ısı dengesini sağlar. Terlemeyi önleyici özel dokuması sayesinde nemi dengeler.

Her gün dışarı çıkmak zorunda olanlar için termal patik çoraplar çok büyük öneme sahiptir. Özellikle soğuk kış günlerinde ayakları sıcak tutarak hasta olmayı engeller. Diğer çoraplara göre iki kat daha fazla ısıtırlar. Ayak içindeki ısı kaybını minimuma indirger. Termal patikler ayakların hem sıcak hem de sağlıklı olmasına yardımcıdır. Yazlık ve kışlık olarak tasarlanan termal patik çoraplar kullanıcısına konfor sunmaktadır.