Erkek Diyabetik Şeker Çorabı


BORN ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI | BO14408 BORN ERKEK BAMBU ŞEKER ÇORABI | BO14408
…

₺0,00

STYLE ERKEK PAMUKLU SEKER ÇORABI | SE0419 STYLE ERKEK PAMUKLU SEKER ÇORABI | SE0419
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Erkek Diyabetik Çoraplar

Çoraplar, giyecek kişilerin ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanır. Dünyada milyonlarca şeker hastası var. Şeker hastalarının ayakları hassas olduğundan erkek diyabetik çoraplar modelleri üretilir. Farklı renk ve modellerde üretilen erkek diyabetik çorap fiyatları kalitesine ve kullanılan malzemeye göre değişir. Kayın ağacından özel teknikler kullanılarak alınan selüloz iplik, erkek diyabetik çoraplar çeşitleri üretiminde kullanılır.

Selüloz ipliği, pamuğa oranla daha fazla nem çeker. Modal erkek diyabetik çoraplar %50 daha fazla nem çekmesinden dolayı hastalar için daha kullanışlıdır. Nemin olmaması ayakta bakteri üremesinin önüne geçer. Nem olmayınca ayakta tahriş ve yaralar oluşmaz. Aynı zamanda bakteri üretiminin olmaması kokuyu önler. Diyabet hastaları, tarzlarına uygun diyabetik çoraplardan en uygun modeli seçerek şıklığını tamamlayabilir.

Şeker hastalığı diğer adıyla diyabet, pankreasın insülin üretmemesinden kaynaklanan bir rahatsızlıktır. Kesin bir tedavisi yoktur. Diyabet olan kişinin ömür boyu bazı hususlara dikkat etmesi gerekir. Şeker hastaları hayatlarının konforunu artırmak için diyabetik çoraplar (Şeker Çorabı) kullanmalıdır. Çünkü diyabetlilerin ayakları çok hassastır. Ayakkabıdan veya çoraptan dolayı yara oluşabilir. Oluşan yaralar hastalıktan dolayı çabuk iyileşmez.

Şeker hastalarına özel olarak tasarlanan diyabetik çoraplar Şeker çorabı burunsuzdur. Burunsuz olmalarının nedeni dikişlerin sürtünmeden dolayı ayakta yara oluşturmamasıdır. Gümüş iplik kullanılarak üretilir. Gümüş iplik ayakta ve ayak bileğinde manyetik alan oluşturur. Gümüş ipliğin sardığı ayakta terleme meydana gelmez. Yumuşak dokusu sayesinde kolaylıkla giyilip çıkarılır. Hassas ayak yapısına uygun olarak üretildiğinden anti bakteriyeldir.

Şeker Hastalarına Özel (Diyabetik) Çoraplar (Şeker Çorabı)

Diyabetik Şeker çoraplar, şeker hastalığı ve kan dolaşımı bozukluğu rahatsızlığı,olanların kullanması için özel tasarlanmıştır.Özel Üretim teknik dokuması ile lastiksiz şekilde örülerek ayağa ve bileğe baskı uygulamaz. Ürünün üzerinde ayak kokusu ve kaşıntıları oluşturan olumsuz etkilerden koruyarak daha sağlıklı, konforlu ve hijyenik kullanım sağlar. Diyabetik tedavisi görenler için hijyenik özelliği ile tedavi destek ürünüdür. Sıkmayan lastikler, topuk ve burun takviyeli taban, basınç yapmayan ve kan dolaşımını etkilemeyen özel dokuması ve dikişsiz burun özelliği.

Diyabetik Şeker Çorabı Ne İşe Yarar ?

Şeker hastalarına özel üretilen "Diyabetik Şeker Çorapları" Diyabetik, Lastiksiz çorap, ödem çorabı ve halk arasında şeker çorabı olarak adlandırılan çoraplardır. Bir çok firma bu konuda kafa karıştırmaktadır. Sattıkları Çoraplarını 'Lastiksiz ', 'Ödem' veya 'Diyabetik'  Şeker çorapları olarak adlandırmaktadır. Kendi çoraplarımızı üretirken, çoraplarımızı seveceğinizden emin olduğumuzdan iade garantisi sunuyoruz.

Şeker Hastalarına Özel (Diyabetik) Çoraplar (Şeker Çorabı) çoraplarımızı sizlere uzun uzun anlatacak değiliz. Sizlere şunu belirtmeliyiz ki satın alıp denemeden kalitemizi asla anlayamazsınız. Şimdiden Sağlıklı Günler Dileriz.