Erkek Organik Çorabı


…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Erkek Organik Çoraplar

Kullandığımız yapay ürünler sağlığımızı olumsuz etkiler. Tene değen kıyafetlerin organik olması bilhassa önemlidir. Erkek organik çoraplar modelleri, %100 organik pamuk, bambu gibi ipliklerden üretilmiştir. Renk ve desen olarak farklılık gösteren Erkek organik çorap çeşitleri, her zevke hitap etmektedir. Avrupa Ekolojik Kılavuzlarına göre yetiştirile ipliklerden üretilen kaliteli erkek organik çorapları kullanıcısını hem sıcak tutar hem de sağlıklı olmasına destek olur.

Yapay gübre ve kimyasal katkı kullanılmamış organik ipliklerden üretilen çoraplar sertifikalı olarak satılmaktadır. Teri emen erkek organik çoraplar fiyatı, taşıdığı özelliklerine göre oldukça uygundur. Ayakların her zaman kuru kalmasını sağlar. Lastikleri sıkmaz. Sıkmadığından kan dolaşımında olumsuzluk meydana getirmez. Burnu dikişsiz ve elastik yapılı çoraplar gün boyu rahat etmenizi sağlar.

İnsan teni hassastır. Kimyasal maddelerle uzun süre temas etmesi bazı rahatsızlıkların ortaya çıkmasına neden olur. Çorap, bayıyla bayanıyla, çocuğuyla yetişkiniyle herkesin uzun süreli kullandığı bir giysidir. Ayakların ve cildin zarar görmemesi için organik çoraplar kullanılmalıdır. Organik çoraptan kasıt üretiminde doğal ve natürel malzemelerin kullanılmasıdır. Yumuşak ve dayanıklı ola natürel çoraplar uluslararası sağlık sertifikasına sahiptir.

Üretiminin her aşamasında kontrol altında tutulan organik çoraplar tamamen doğal, sağlığa ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanır.  Ayaklar hava almadığında terleme yapar. Oysaki organik çoraplar havayı geçirdiğinden ayak kokusu oluşumu gerçekleşmez. Nemi çekerek bakteri üremesi ve çoğalmasının önüne geçilir. Organik hammaddeden üretilen ürünlerin yüksek derecede yıkanmaması gerekir.