Erkek Termal Diyabetik Çorabı


ERKEK TERMAL HAVLU ŞEKER ÇORABI… ERKEK TERMAL HAVLU ŞEKER ÇORABI…
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Erkek Termal Diyabetik Çoraplar

Bazı özel durumlarda, özel yapılmış çorapları tercih etmek gerekir. Erkek termal diyabetik çoraplar bu gibi durumlar için tasarlanmış çorap çeşididir. Şeker hastalarının ayaklarında yara oluşmaması gerekir. Çünkü onlarda yaralar çabuk iyileşmez. Ayrıca enfeksiyon da kapmamaları lazımdır. İşte indirimli erkek termal diyabetik çorap modelleri yumuşak bir yapıya sahiptir ve burunsuzdurlar. Burunsuz olmasının nedeni parmakların sürtünmesini engelleyip yara oluşmasını önlemesidir.

İndirimli erkek termal diyabetik çorap çeşitleri termal özelliklere sahip; yani ayağı sıcak tutan ama terletmeyen yapıda üretilirler. Anti bakteriyel olarak üretilen çoraplarda kişi mikrop kapmaz. Bakteri üretimi çorapta ve ayakta oluşmaz. İndirimli erkek termal diyabetik çorap fiyatı, bu gibi özel durumlara sahip olan kişiler bakımından paha biçilemez ürünlerdir. İndirimli erkek termal diyabetik çorap fiyatları çeşitlerine göre farklılık göstermekle birlikte, avantajları bakımından oldukça ekonomiktir. İndirimli erkek termal diyabetik çorap modelleri 2020 yılında da sizin ayak sağlığınızı düşünerek modeller üretmiştir.

Diyabet hastaları hayatları boyunca beslemelerine dikkat ettikleri gibi giyinmelerine de dikkat etmelidir. Özellikle çoraplar şeker hastaları için önemlidir. Çünkü hastaların ayakları çok çabuk yaralanır. Şeker hastalarının yaraları çabuk iyileşmez. Enfeksiyon kapması ise ayrı bir problem oluşturur. Erkek termal diyabetik çoraplar hastaların dış etkilerden koruyarak yaralanmalarını engeller. Termal olmasından dolayı ayağın daha güzel ısınmasını sağlar. Yumuşak dokuya sahip olan erkek termal diyabetik çoraplar genellikle burunsuzdur. Bunun nedeni sürtünmeden dolayı parmaklarda yara oluşumunun önüne geçmektir. Gümüş iplikten üretilen diyabet çorapları anti bakteriyel ve anti mikrobiyaldir. Ayakta mikrop ve bakteri oluşmaz. Sıcak tutmasına rağmen terletmez. Ayaktaki kan dolaşımını bozmamak için bilek lastikleri yok veya çok esnektir.