Kadın Desenli Dizaltı Çorabı


Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kadın Desenli Dizaltı Çorap

Kadın desenli dizaltı çorap çeşitleri, külotlu çorap giymeyi tercih etmeyen fakat şık bir görünüme de sahip olmak isteyen kadınların en çok tercih ettiği çorap modeli olarak karşımıza çıkıyor. Midi veya maxi boy eteklerle kullanıma uygun olan kadın desenli dizaltı çoraplar kısa paçalı pantolonlar başta olmak üzere tüm pantolonlarla da kullanılabiliyor. Sanılanın aksine sürekli kayma, ayak bileğinde toplanma gibi sorunlarla karşılaşılmayan kadın desenli dizaltı çorap modelleri sağladığı üstün konforla her kadını etkilemeyi başarıyor. Parmak uçları takviyeli olarak güçlendirilmiş olduğu için yıpranmalara karşı ekstra dayanıklı olan kadın desenli dizaltı çorap fiyatları ve desenlerinin kıyafetlere kattığı şıklık ile ilgi çekiyor.

Özel bir gece için kıyafet hazırlığı yapıldığında daha şık ve özenli seçim yapılır. Yapılan seçimin mükemmelliği dizaltı çoraplar ile tamamlanır. Desenli dizaltı çoraplar özel kıyafetlerin altında şıklığı tamamlayan en önemli detaydır. Siyah, lacivert, kestane, ten, antrasit ve füme gibi renk çeşitliliğine sahip olan dizaltı çoraplarında her zevke uygun desenler mevcuttur.

Esnek, yumuşak dokuya sahip olan desenli dizaltı çoraplar dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlamdır. Çorapların üst kısmında aşağı kaymasını önleyici lastik vardır. Terletmeyen ve hava aldıran özelliğe sahip olan dizaltı çoraplar zarif desenleriyle her ayakkabıya uyum sağlar. 8, 10, 15, 20 ve 40 denye gibi kalınlıkları bulunan desenli dizaltı çoraplar mevsim şartlarına göre seçilip giyilebilir.