Erkek Yazlık Patik Çorabı


Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Erkek Yazlık Patik Çoraplar

Patik, kültürümüzde olan kıyafetlerdendir. Ayakların parmak, topuk ve taban kısmını saran patikler günümüzde ayakkabıların içine giyilmektedir. Erkek yazlık patik çoraplar modelleri, ayakkabı ile ayağın cildi arasında koruma vazifesi görür. Ayakların tahriş olmasını engellerken ayakkabıyı giymeyi kolaylaştırır. Renk renk, desen desen erkek yazlık patik çoraplar çeşitleri bulunur. Giyimine özen gösteren beyler tarzına en uygun olanı seçebilir.

Sağlıklı ve konforlu erkek yazlık patik çoraplar modelleri 2020 ürünleri, yeni sezonun trenleri dikkate alınarak tasarlanmıştır. Hava geçirerek ayakların terlemesini önleyen pamuk ve bambu, yazlık modellerde sıklıkla kullanılır. Yumuşacık olması giyenin rahatlığını sağlar. Erkek yazlık patik çoraplar fiyatları çok uygun olduğundan her renkten ve desenden alıp çeşit çeşit giyebilirsiniz.

Patik, ayağın taban ve parmak kısmını kaplayan giysidir. Ayağın üstünü sarmaz. Türk kültüründe elde örme patikler bilinir. Yeni nesil evler ve yaşam alanları çok soğuk olmadığından baylar kalın el örgüsü patikleri pek kullanmazlar. Patiğin ayağı koruma gerçeği unutulamayacağından patik çoraplar kullanılır. Sıcak mevsimlerde yazlık patik çoraplar kullanılır. Yazlık patikler genel özelliklerini yerine getirir.

Ayak yaz kış demeden soğuk alır. Ayağını üşütenlerin bütün vücudu hemen hastalanır. Bundan dolayı yazlık patik çoraplar ile ayağın üşümesi engellenir. Yerden ayakların kirlenme ihtimali vardır. Patik sayesinde ayak tabanı kirlenmez. Ayağı temiz tutmasından daha önemli etkisi patiklerin ayağın ayakkabıdan tahriş olmasını engellemesidir. Her zevke uygun renk ve model patikler üretilmektedir.