Kadın Yazlık Modal Kısa Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kadın Modal Kısa Soket Çorap

Kadın modal kısa soket çorap çeşitleri sunduğu üstün konfor ile hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Nam transfer özelliğine sahip kadın modal kısa soket çorap modelleri yazın ayağınızı serin tutarken kış aylarında ise ayak sıcaklığını muhafaza ederek üşümeyi engelliyor. Sunduğu üstün konforun yanında uygun düzeyde olan kadın modal kısa soket çorap fiyatları da bu çoraba olan ilgiyi artırıyor. Yıpranmalara karşı dirençli olan kadın modal kısa soket çoraplar uzun ömürlü olmasından dolayı da tercih sebebi oluyor. Dokusunun yumuşaklığı ve ayak sağlığına dost yapısıyla modal kısa soket çorap her kadının dolabında olmayı hak ediyor!

Çorap şıklığın ve tarzın tamamlayıcısı önemli bir unsurdur. Kişi seçtiği ve giydiği çorapla tarzını sergilemektedir. Doğru seçimle şıklığınız parmakla gösterilebilir. Yazlık modal kısa soket çoraplar özellikle sıcaklığın olumsuzluklarını yok ederek ayakların rahatlamasına yardımcıdır. Modal, kayın ağacından üretilen özel bir elyaftır. Modal elyafı iplik haline getirilerek çorap ve iç çamaşırı gibi giyim eşyalarının üretiminde kullanılır.

Modal, diğer malzemelere göre nemi %50 oranında daha fazla çeker. Nemden arındırılan ayakta bakteri oluşumu söz konusu olmaz. Ayak kokusu, mantar ve terleme gibi olumsuzluklardan kurtulmak için yazlık modal kısa soket çoraplar tercih edilmelidir. Geometrik şekilli, çizgili, çiçekli, figürlü, klasik düz, puantiyeli her zevke uygun çok fazla model çeşidi bulunmaktadır.