Erkek Yazlık Kısa Soket Çorabı


…

₺0,00

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Erkek Yazlık Kısa Soket Çoraplar

Havaların ısınması kısa çoraplarda çekmecelerde yerini almaya başladı. Yazın daha çok kısa pantolonlar, şortlar ve eteklerin altına kısa çoraplar giyilmektedir. Ayak bileğinin biraz üzerinde olan çoraplara soket denmektedir. Erkek yazlık kısa soket çoraplar ile ayaklarınız rahat edecektir.

Erkek Yazlık Kısa Soket Çoraplar ve Modelleri

Erkek soket çoraplar dendiği zaman akla kısa ve uzun çoraplar akla gelmektedir. Daha çok kısa çoraplar tercih edilmektedir.

Erkek Yazlık Kısa Soket Çoraplar ve Çeşitleri

Yazlık kısa soket çoraplarda hem renk hem de desen olarak çok fazla çeşit bulunmaktadır. Tarzınıza uygun çorabı seçebilirsiniz. Çizgilerden baskılara kadar çok zengin bir dünyadır.

Erkek Yazlık Kısa Soket Çoraplar ve Özellikleri

Erkekler için kısa soket çoraplar yaz mevsiminde ayağınızın rahat nefes alabileceği şekilde tasarlanmaktadır.

Erkek Yazlık Kısa Soket Çoraplar ve Fiyatları

Yazlık kısa soket çorap modellerinde çok fazla seçenek olsa da fiyatları oldukça uygundur.

İnsanlar giysiye para ödeyip aldığında uzun süre kullanmak ister. Ödediği paranın hakkı olduğundan dolayı erkek modal yazlık kısa soket çoraplar uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilir. Modal yapısından kaynaklı olarak sürtünmelerden dolayı oluşan aşınmalara, yıpranmalara dayanıklıdır. Kimyasal deterjanlarla, kireçli sularla dahi yıkansa rengi kolayca solmaz. Soket çoraplar ayak bileğinin biraz üzerinden biten çoraplardır. Bileğe kadar olan erkek modal yazlık kısa soket çoraplar ayağı tamamen sarar. Sağa sola dönmez. Aşağı doğru kaymaz. İpeksi yumuşak dokusundan dolayı kullanımı konforlu ve rahattır. Yumuşaklığı kalıcı olup yıkama sonucunda sertleşmez. Modal liflerinden elde edilen iplikler daha yumuşak olduğundan birçok çorap çeşidinde az çok kullanılır. Çok yüksek derecede yıkanmadıktan sonra yıllarca kullanılır.