Penti Ürün Modelleri ve Penti Ürün Fiyatları Nasıldır?
11 Sep
0

Penti Ürün Modelleri ve Penti Ürün Fiyatları Nasıldır?

Yazar: Cihan Okunma: 954

Penti Ürün Modelleri ve Penti Ürün Fiyatları Nasıldır?

Giyinmek en temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları herkesin ihtiyaçlarını karşılaması düşünülerek üretilmektedir. Penti, hizmet hayatına 1950’lili yıllarda başlamış bir markadır. İki kardeşin ayrı ayrı kurdukları şirketler birleştirilmiştir. İlk olarak Öğretmen Çorap olarak üretim yapmaya başlamıştır. İnce çorap ve külotlu çorapları en fazla öğretmenlerin tercih etmesinden dolayı böyle bir isim verilmiştir. Talebin artması ve kullanıcı kitlesinin genişlemesi Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları üzerinde değişiklikler meydana getirmiştir. İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde üretim yapan firma Çorlu’da yeni bir üretim tesisi açmıştır. Açılan tesislerle birlikte Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları için yenilikler gerekli olmuştur. 1984 yılında Penti adını almıştır. Penti markası gördüğü teveccühten dolayı her yıl ilerleme göstermiştir. Ülkemizin en çok kullanılan çorap markası olan şirket dünya üzerinde farklı ülkelerde mağaza ve satış merkezleri açmıştır. İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Balkan Devletleri, İngiltere, Moğolistan markanın yoğun talep gördüğü ülkelerdir. Bu ülkelerin yanında daha birçok ülkede Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları kalitesinden dolayı tercih edilmektedir. Çorap, külotlu çorap sektöründe beğenilen ve tercih edilen marka günümüzde plaj, iç giyim, ev giyim, aksesuar alanlarında ürün sunmaktadır. Her çeşit Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları internet sitemizde yer almaktadır. Yaptığımız kampanyalar sayesinde kaliteyi uygun fiyata alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Penti Çoraplarında Zengin Çeşitlilik

Penti denilince akla çeşit çeşit çorap gelmektedir. Alanında liderlik koltuğuna oturarak çeşitli başarılar elde etmiştir. Hanımların şık ve zarif olması için her çeşit çorap çeşitlerini en kaliteli şekilde üretmektedir. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları incelendiğinde çok zengin çorap çeşitleri çıkmaktadır. Penti çorap çeşitleri;
 • Dizüstü çoraplar
 • Dizaltı pantolon çoraplar
 • Jartiyer çorabı
 • Kalın termal çoraplar
 • Patik çoraplar
 • Basic çoraplar
 • Babet çoraplar
 • THY özel çoraplar
 • File çoraplar
 • Soket çoraplar
 • Premier çoraplar
Çorapların her birinin kullanım alanı farklıdır. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları her tür çorap ihtiyacını karşılayacak çeşitliliktedir. Kalın termal çoraplar kış aylarında soğuktan korunmak amaçlı kullanılırken Jartiyer çorapları zarafetini artırmak isteyen hanımlar tarafından kullanılır. Marka erkekler için de çorap üretimi yapaktadır. Erkek Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları daha az çeşitliliktedir. Erkeklerin çorap çeşitleri;
 • Soket çorap
 • Patik çorap
 • Görünmez çorap
Baylar çorapları genellikle ayakkabının ciltlerini tahriş etmemesi, ayakların soğuktan korunması ve kirlenmesini engellemek için kullanırlar. Bayanlar ise şıklıklarını tamamlamak amacıyla giysiden çok bir aksesuar olarak kullanmaktadır.  Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları ürünün özelliğine ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir.

Külotlu Çorap Deyip Geçmeyin

Eskilerden külotlu çoraplar tek bir modeldi. İnce ve mus külotlu çoraplar vardı. Mus külotlu çoraplar diğerlerine göre daha kalın ve dayanıklıydı. Renk skalası çok az olan külotlu çoraplarda en çok siyah ve beyaz kullanılırdı. Okullu öğrenciler önlüklerinin altına beyaz mus külotlu çorap giyerlerdi. Siyah olanları ise yetişkinler kıyafetlerinin altına giyerlerdi. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları sektöre canlılık getirdi. Külotlu çoraplar iki çeşitle sınırlı kalmadı. Penti külotlu çorap modelleri arasında şunlar vardır;
 • Desenli külotlu çoraplar
 • Yok Gibi Çok İnce Külotlu çoraplar
 • Şekillendiren Toparlayıcı Külotlu çoraplar
 • İnce Külotlu çoraplar
 • Kalın Opak Termal Külotlu çoraplar
 • Hamilelere Özel Külotlu çoraplar
 • Büyük Beden külotlu çoraplar
Çeşitli malzemelerden üretilen Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları hanımlara seçme şansı vermektedir. İstenilen modeller istenilen renkte talep edilebilir. İnce külotlu çoraplarda açık ten rengi, ten rengi, bronz, vizon, siyah en fazla tercih edilenlerdir. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları renk çeşitliliğini sunarak müşterisini memnun etmektedir. Kalın opak külotlu çoraplarda siyah, gri, antrasit, duman rengi, kestane rengi, bordo, açık ve koyu lacivert en fazla kullanılan renklerdir.

File Çorap ve Külotlu Çorap Farkını Hissedin

File çorap herkesin tarzı değildir. Fakat kullanmasını bilenler için oldukça havalı ve farklı bir tarz oluşturmaktadır. File çoraplar Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları arasında uygun ve modern bir çeşittir. File çorapların doğru kıyafetin altına giyilmesi gerekir. Aslında bu durum bütün çorap çeşitleri için geçerlidir. Kıyafet seçimi yanlış olduğundan hanımlar bütün asaletlerini bozabilirler. Soket çoraplar görünmeyecek şekilde pantolon altında giyilebilir. Fakat şık bir elbisenin altında oldukça kötü duracaktır. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları kaliteli ürünleri ile bayanlara en şık olma fırsatını sunar. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları arasında tek başına bile dikkatleri çekmektedir. Deri bir kısa etekle kombin yapıldığında ise çok daha fazla dikkatleri çekecektir. Fantezi çorap grubuna giren file çoraplar feminen bir yapıdadır. Sade kıyafetlere hareket ve canlılık katmak için kullanılırlar. File çoraplarda dikkat edilmesi gereken husus file desenlerinin ebatlarıdır. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları içinde büyüklü küçüklü filelere sahip çoraplar ve külotlu çoraplar vardır. Dar aralıklı file çoraplar bacağı daha ince gösterir. Geniş fileler ise daha kalın gösterecektir. Bundan dolayı kalın bacaklılar dar aralıklı, ince bacaklılar geniş aralıklı file çorap kullanmalıdır. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları bulunan sitemizde farklı renklerde ve farklı aralıklara sahip file çorabı çeşitlerimiz vardır. File çorabı kullanan ziyaretçilerimizi sitemize bekliyoruz.

Burnu Açılabilen Külotlu Çoraplar

Hanımlar kıyafetlerinde kolaylık ve şıklığı bir arada aramaktadır. Yoğun zamanlarda kullanım konforu sunması için özel tasarlanan külotlu çoraplar vardır. Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları içinde özellikle dini hassasiyetleri olanlara hitap eden ürünler vardır. Bu ürünlerin başında burnu açılabilen külotlu çoraplar çok fazla talep görmektedir. Namaz ve bazı ibadetleri gerçekleştirebilmek için abdest alınması gerekir. Çalışan hanımların külotlu çorabını çıkarıp abdest alması meşakkatlidir. Bunun farkına varan üreticiler Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları arasına uygun fiyatlı harika bir ürün yerleştirmişlerdir. Abdest çorabı olarak da isimlendirilen ürünler tamamen kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Burnu açılıp kapanabilmektedir. Açılan kısımdan ayak rahatlıkla çıkarılabilir. Özel dokuması sayesinde koku yapmayan Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları ekonomik olmalarından dolayı yoğun talep görmektedir. Abdest çoraplarında koku yapmaması çok önemlidir. Çünkü ayak yıkandıktan sonra ne kadar kurulanırsa kurulansın nemlilik kalır. Pamuk, elastan ve polymaid karışımından üretildiğinden dokuma nemi içine hapseder. Hava geçirme özelliği ile koku oluşumu engellenir. Çok renk çeşidi yoktur. Genellikle siyah olarak üretilmektedir. Opak olduğundan dolayı uzun süre kullanıma uygundur. Bütün çeşitleri ile Penti ürün modelleri ve Penti ürün fiyatları çeşitli kampanyalarla sitemizde ziyaretçilerimize sunulmaktadır. İhtiyaca göre her renkten her modelden Penti çoraplarını sitemizden satın almak mümkündür.    


 Diğer makalemiz olan    tıklayarak göz atabilirsiniz

Yorumlar
Yorum yaz