Kadın Yazlık Modal Soket Çorabı


Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Kadın Modal Soket Çorap

Tamamıyla doğal olarak üretilen kadın modal soket çorap çeşitleri hem ıslak hem de kuru mukavemeti sağlıyor. Kayın ağacının işlenmesiyle elde edilen modal kumaşından üretilen kadın modal soket çoraplar yıpranmalara karşı üstün direnç gösterdiğinden dolayı uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor. Yumuşak tuşesi ve kaliteli yapısıyla kadınların ilgisini çekmeyi başaran kadın modal soket çorap modelleri fiyatları ile de dikkat çekiyor. Herkese göre gayet cazip bir düzeyde olan kadın modal soket çorap fiyatları, naylon veya sağlıksız malzeme içeren çorap türlerinin aksine üstün bir kaliteye sahip olduğundan dolayı fiyat- performans olarak uygun düzeyde olduğu görülüyor.

İnsanların ayakları ile ilgili yaşadıkları en sık görülen rahatsızlıklar koku, mantar ve terlemelerdir. Yazlık modal soket çoraplar, sık rastlanan bu problemleri yok etmek üzere tasarlanmıştır. Yaz mevsimi sıcaklığının etkisi ile ayaklar terler. Sıcaktan etkilenmemek için çorap giymemek doğru bir tercih değildir. Çünkü hastalıkların büyük bir kısmı, ayaktan soğuk almaktan kaynaklanır. Hem çorap giyip hem serin olmak artık mümkün.

Her çeşit zevke hitap eden model ve çeşitlilikte üretilen yazlık modal soket çoraplar kaşıntı, pişik gibi birçok olumsuzlukları yok eder. Pamuğa oranla daha sağlıklı olduğu kabul edilen modal iplik sadece çoraplarda kullanılmaz. Sağlıklı olmasından dolayı iç çamaşırda, tişörtlerde, fanilada, kilotta, atlette de kullanılır.